6 wyników w czasie 112 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: esplanade monastir

Ja też tam byłam :) W ubiegłym roku we wrześniu. Z hotelu do sklepów i do centrum jest kilkanaście kroków. Pokoje skromne, ale czyste, codziennie sprzątano. Wszystkie z widokiem na morze. W naszej łazience był prysznic, kibelek i zlew. I niestety trochę pleśni. Ale co z tego, można było

Re: SKY Club.Dziś wróciłem z Azur Plaza Hammamet

GEKONA przyklejonego do sufitu :):):):) Widok z pokoju na ulicę, ale mnie to nie przeszkadza. Jedzenie jak jedzenie. Raz lepsze raz gorsze. Przebojowe pieczone ziemniaki oraz paszteciki smażone w głębokim tłuszczu. Najlepsze bagietki, jakie kiedykolwiek jadłam. Wyśmienite sałatki oraz pyszne

Re: Holidays Kantaoui

chyba z czekoladą (polecam). OBIAD 18.30 do 21.30 - ryż, kluski, puree, smażone ziemniaki w plastrach, zapiekana dynia, cos podobnego do spaghetti, zupy - pomidorowa i jeszcze jakas jedna jedna ale jej nie próbowalam, ryb duzo w różnych postaciach, indyk czasem - pieczony i gulasz, potrawki z

Zdjęcia:

Re: Hotel El Hana Beach-czy ktoś poleca?????

zwana u nich salami, kawa, herbata), obiadokolacje pod dostatkiem, mięseczko smażone, pieczone, duszone(nie wieprzowina, ryby, drób, baranina), makaron, warzywa, jajka (a jakże) w majonezie, frytki, ziemniaki gotowane (nie wiedzieć czemu podają na zimno?), upiornie słodkie ciasta (podobne do

Re: biuro Scan Holiday????

pieczone/opiekane ziemniaki i inne warzywa (aldente lub z grilla). Do tego owoce morza ( w ciagu tygodnia dwa razy byly krewetki, mule, i kilka razy potrawy z nimi). Kuskus, ryz, frytki, ziemniaki, soczewica itp. Wszystko smaczne i ladnie podane no i .......... CIASTA ........ rewelacja. Smialo

Prima Life Karawan - moja opinia (początek wątku)

lub papryka Cos jeszcze zmiennego Jeśli ktoś mówi, że z tego nie można nic wybrać to ja już nie wiem co jada w domu. Wszystko jest świeże i w dużej ilości. Na obiady i kolacje są: Frytki Ziemniaki zapiekane 3 rodzaje mięsa spośród kurczaka, kaczki, ryb, wątróbki przyrządzane na rózne