4 wyników w czasie 193 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: c.h. auchan bielany wrocławskie

Oczywiście!Tylko do sieci hipermarketów dostarczane są towary z osobnych linii produkcyjnych/niska cena-brak jakości/Kazdy masaz Ci powie,że niemożliwe jest wyprodukowanie i sprzedawanie szynki poniżej 15-16zł/kg i tak jest ze wszystkim.Odnośnie tych pieknych warzyw-sa piekne bo są

Re: ja sosna, ja sosna - ty świerk

Ja Grab 1 Ja Grab 1 Co to za piwo bezalkoholowe nam zrzucacie! Tego się pić nie da...zróbcie coś z tym do cholery sosna sobota jest i nadszedł czas pieczenia ziemniaków w ogniskach i wypicia czegoś mocniejszego

Re: firma cateringowa

Hej pchelko, znam taka firme zreszta sama robilam u nich wesele. Maja super jedzonko, duzo wiec na bank nie zabraknie, no i cena jest ok. Robia nawet takie fajne show - wyjezdza kucharz w stroju i w czapie z wielka pieczona szynka i kroi na srodku sali w obecnosci gosci, rewelacja u nas wszyscy

Zdjęcia:

Ja też, bardzo!!

Wychowałam się na wsj. Pamiętam czasy, gdy robili oni losowanie do nowych grup - tylu było chętnych. Nie tylko lektorzy z prawdziwym _powołaniem_ do uczenia, ale atmosfera, kafejka, wszystkie poza kursowe "eventy", pieczenie ziemniaków u nich w ogrodzie, wieczory filmowe w domach