8 wyników w czasie 679 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Zobacz nowy bar z burgerami. Oto Sztrass Burger... (początek wątku)

O w mordę 23 pln za mielone z hiper, super, dupermarketu toż to za darmo. A jeszcze te 10 bułek specjalnie dla nich pieczonych i ziemniaki specjalnie z Kobierzyc. Ło matko i córko jak tanio i hipstersko. Wszystko specjalnie i taaaaaanio... Już zadzieram spodnie i popi****** zjeść.

Re: Restauracja Pieprz i Wanilia

pieczone ziemniaki. Porcje w sam raz. Nie za dużo, ale też nie za mało. Można się najeść. Co więcej mogę powiedzieć? Obsługa miła i szybka (z drugiej strony nie było tłumów, no ale mam nadzieję, że jest tak zawsze). Jeśli macie ochotę na oderwanie od typowych dań (a tym bardziej fast foodów) to bardzo

Potrawy domowe ze schyłku lat 40

Pamiętam te czasy, spałem w kuchni bo w zimie było tam najcieplej w mieszkaniu. W pokoju dziennym był grzyb, bo brakowało rury spustowej i woda z dachu ciekła po zewnętrznej ścianie. Palono tam w piecu śmieci. W drugim dalszym pokoju nie palono w ogóle. Z mojegp łóżeczka stojącego w rogu kuchni

Zdjęcia:

Polska kelnerka - miks dziwki i żebraka

pracując na tym stanowisku klient nie będzie nas pytał o nasz pogląd na kościół, a następny o nasze poglądy polityczne, tylko o to czy ziemniakipieczone czy z wody. Dlatego nie rozumiem oburzenia związanego z powtarzaniem tego samego każdemu klientowi. "Co pani poleci" też nie powinno dziwić, ani

Stanęła wieża kierunkowa największej Ikei w Polsce

woła o pomstę do nieba albo co gorsza mrożone pulpeciki szwedzkie z frytkami albo puree z ziemniaków oczywiscie mrózone,z resztą wszystko jest tam prawie mrozone,kucharze tylko wyjmuja z opakowań i do pieca a potem polacy siedzą i rozkoszują sie czymś takim byle jakim... Ci ludzie chyba nie zdają

Re: Żebracy coraz bardziej natrętni. Plują, awant

się w kolejce i prosi o obiad wręczając jakieś drobne. Pani nałożyła garstkę ziemniaków i polała łyżką sosu. Na tyle starczyło. Matka się piekli, że to za mało jedzenia, jakieś pancie z kolejki także z wyrzutami do pani sprzedającej jedzenie. Chłopczyk cygan dołożył jakieś drobne a pani dołożyła

Bal Sylwestrowy w Centrum Kongresowym (początek wątku)

Karczek pieczony w rozmarynie Pierś z indyka pieczona w cytrusach Terina z kurczaka faszerowana groszkiem cukrowym i marchewką Szynka polska, kabanosy, polędwica sopocka Pasztety pieczone obsadzane marynatami Sosy do mięs: Sos musztardowo miodowy Sos BBQ Sos

Re: Trzeba gimbusku

ANEMIA jest jedna z chorob ktore przypaletaly sie do mnie kiedy przeszedlem na pelnowymiarowy weganizm, nie zadna tam popie... w stylu 'nie jem miesa' tylko pelne uzupelnianie miesa warzywami i pochodnymi i co - i poziom zelaza w ciagu pol roku spadl u mnie niemal do zera, wyniki mialem tragiczne