wyszukiwanie zaawansowane
998 wyników w czasie 2 263 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Placek z owocami (bez mleka) (początek wątku)

A co dodac, jesli jest tez uczulenie na jajka?

Re: PLACEK ALBO COS SLODKIEGO BEZ PIEKARNIKA

Bananowiec 1 paczka biszkoptów pol szklanki cukru 1 kostak margaryny Kasia lub masła 1 żółtko 3 banany 4 łyzeczki żelatyny mleko 2 opakowania falaretki owoc biszkopty umoczyć w 1 galaretce rozpuszczonej w 1 szklance wodyi ułożyc na dnie tortownicy,Utrzeć masło zżołtkiem i cukrem.Zelatynę rozpuścić

Re: Kaszki bez mleka modyfikowanego

Nestle ma serię Zdrowy Brzuszek - bez cukru i MM, dostępne w marketach - 5 zbóż z lipą (na noc), owsiana ze śliwką - pyyyycha! -- Aga, mama Ani (29.07.2007) i Marty (28.02.2009)

Zdjęcia:

Chleb tostowy bez mleka, bez jaj (początek wątku)

wyrobieniu,rozwałkowuję ciasto na grubość około 2 cm. Posypuję placek cynamonem, namoczonymi rodzynkami i cukrem. Zwijam jak roladę i układam w blaszce keksowej.Czekam,aż podwoi objętość i piekę *Z przepisu można robić również rogaliki np z jabłuszkiem, *robiłam też pierogi z kapustą i pieczarkami na

Re: co na śniadanie dla alergika bez mleka?

Moja kasz na wodzie nie je , robię je więc na pepti, poza tym kiełbaski, sałatki rożne, naleśniki, placki z owocami, sinlac, płatki na mleku kozim. -- A.(2006), S.(2008)

Re: co na śniadanie dla alergika bez mleka?

Mój lekarz opowiadał mi o dorosłych na nutramigenie zamiast mleka...może warto spróbowac i z czterolatkiem>? Możesz miksować owoce, np jagody i zrobic koktajl, albo dosypac do niego płatków. Ja smażę na suchej patelni małe placki z mąki gryczanej lub kukurydzianej z dodatkiem oliwy z

Re: Placek z otrąb

zrumienienia , bez przykrywania -- http://straznik.dieta.pl/ http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=81404c287630460bf.png < na DUKANIE > od 28 czerwca < od 2 lipca-faza 2 >

Re: Blizniaki wczesniaki z 28/29 tyg ciazy

, staraj się uspokoić nerwy. Mi pomagała muzyka klasyczna, relaksacyjna. Wkładałam słuchawki i na siłę starałam się myśleć, często przez łzy, o czymś pozytywnym. Pomagało na wariujące serce. Potwierdzam, ze elektryczna medela jest najlepsza, odciągałam nią mleko kilka miesięcy bez problemu

Placuszki owsiane bez mleka i jajek ale przepyszne ;-) (początek wątku)

Witam, Wczoraj wymyslilam przepis na placuszki z otrebami pszennymi i platkami owsianymi bez mleka i jajek - specjalnie dla Zosi :-) 2 lyzki stolowe wymieszanych platkow i otrab (blyskawicznych czyli takich ktorych nie

Re: Filip, 28/29tc, 950g, po 8 tyg. mało(bez)wodz

- leci mało (karnie ściągam pół godziny - i udaje mi się z obu piersi udoić raptem 80-90ml), a przez zabieganie jem nieregularnie i nie mam pomysłu na to, co mam jeść i jak załatwić to logistycznie (i bez Filipa to był mój, antygospodyni, odwieczny problem - wiedzieć dzień wcześniej, co będziemy

Re: Filip, 28/29tc, 950g, po 8 tyg. mało(bez)wodz

Młody dzielnie zniósł operację, stan stabilny, niemal cały dzień po operacji spał (fajnie się ściąga mleko, patrząc jak spokojnie śpi), sinizna schodzi, odstawili tlenek azotu, radzi sobie na 28-30% tlenu, płucami przestali się w ogóle przejmować . Chyba ominie nas Bottal (chociaż coś), bo

Re: Wiktorek - 28/29 tc, 1150 g

dnia i mleko polecialo od razu i moj maluch byl nim karmiony. W pierwszej dobie dostal mleko ludzkie z banku mleka za moja zgoda. Kazdy przypadek jednak inny i choc twoje mleko byloby najlepsze to mm tez spelni swoje zadanie wiec nie martw sie. Dziwne jest to, ze nie mozesz spedzic z dzieckiem tyle

1 2 3 4 5 6