5 wyników w czasie 2 065 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: omlety...

a może macie jakieś przepisy na fajne placuszki / racuszki oprócz takich z jabłkami i z dyni? -- "Nigdy nie mów nigdy!"

Re: Naleśnikowe innowacje

biala27 napisała: > ewajer napisała: > > > u mnie w domu większym powodzenie cieszą się placuszki :) > > u mnie "gołe" nie schodzą (nawet smarowane dżemem), wyjątek stanowią te z > jabłkami :) > > Czy masz jakieś opcje smażenia racuszków na

Re: Czy Butternut Squash nadaje się dla 6miesięcz

liley11 napisała: >Nie wiem czy, sie rozni butternut > squash od dyni? Tez sie zastanawiam:) Ugotowalam dzis butternut pierwszy raz i jak dla mnie byl pyszny. Corcia rowniez zjadla ze smaczkiem:) Z tego co zauwazylam to rozni sie od dyni smakiem-jest chyba slodszy i

Zdjęcia:

Re: Co jedzą w przedszkolu wasze dzieci?

z dyni (uprosiła mnie w sklepie, żebym kupiła dynię, bo ona już nie pamięta jak ona smakuje) - tak przy okazji jest to danie, które spokojnie da się przemycić dzieciom nie jedzącym warzyw bo w ogóle nie czuć tej dyni.

Re: przepisy kulinarne-czyli jak umilić sobie lec

podsmażonymi orzechami-bogate w magnez) próbuję sobie przypomnieć co jeszcze-a na przykład racuszki(a la placki ziemniaczane) z dyni-wcale nie trzeba cukru do nich bo dynia jest słodka albo trze się jeszcze trochę marchewki-czyli tarta dynia(ewentualnie trochę marchewki),jajko utrzepane białko i żółtko