5 wyników w czasie 2 121 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Racuchy

W starej Kuchni Polskiej racuszków co nie miara: racuszki drożdżowe, z dyni, z dyni i kiełbasą, z jabłkami, z kaszki krakowskiej, z kaszy manny, z kwaśnego mleka, z mąki gryczanej z serem, z rabarbaru lub dyni, z ryżu, z sera. Natomiast pod pozycją placki, oczywiście tylko placki ziemniaczane

Re: Potrawy na Hallowen

PUSZYSTE RACUCHY Obraną i oczyszczoną dynię zetrzyj na tarce o dużych oczkach. Żółtko oddziel od białka i utrzyj z masłem. Białko ubij na sztywną pianę. Dyniową masę wymieszaj z utartym żółtkiem, przesianą mąką z niewielką szczyptą proszku do pieczenia i łyżeczką utartego świeżego imbiru. Dopraw

Re: A może wątek kulinarny IV

PUSZYSTE RACUCHY Obraną i oczyszczoną dynię zetrzyj na tarce o dużych oczkach. Żółtko oddziel od białka i utrzyj z masłem. Białko ubij na sztywną pianę. Dyniową masę wymieszaj z utartym żółtkiem, przesianą mąką z niewielką szczyptą proszku do pieczenia i łyżeczką utartego świeżego imbiru. Dopraw

Zdjęcia:

Re: Czy kp może zastąpić jeden posiłek?

lub pieczywa z pasta z awokado (słodkiego ziemniaka, dyni, brokuła itp.) i sardynek w całości, jeśli Wanda lubi - słowem, coś małego, ale pożywnego. Jak racuszek, to do ciasta można domieszać trochę pasty tahini czy zmielonych pestek dyni albo orzechów (jeśli podajesz), owoców, rodzynek, posiekanych

Re: czytacie blogi kulinarne?

nie znam. Korzystam z Kwestii Smaku sporadycznie od kilku lat, wyszło mi absolutnie wszystko, od zup przez nadziewane racuszki z dynią po pieczone piersi kaczki. Przepisy są mniej i bardziej skomplikowane ale ponieważ nie odniosłam korzystając z nich żadnej porażki a sporo zyskałam (np nauczyłam