wyszukiwanie zaawansowane
26 wyników w czasie 2 318 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: sorbet z melona / arbuza /

1 litr pulpy z melona / arbuza / - 200 ml wody - 200 g cukru - sok z 1 cytryny - zagotowac wode, dodac cukier i gotowac przez 10 minut - schlodzic, zmieszac z pulpa owocowa, dodac sok z cytryny - skorzystac z maszynki do lodow - mozna tez wszystsko zamrozic / nie calkowicie /, wyjac z

Kto zna ciekawy przepis na Sorbet?? (początek wątku)

Czesc wlasnie siedze i jem sobie loda i mysle sobie o sorbetach (to sa mrozone soki owocowe prawda ??) i wydaje mi sie ze nie jest to trudne do zrobienia, jezeli znacie jakies ciekawe przepisy to prosibym o informacje i instrukcje jak to zrobic dziekuje z góry i pozdrawiam

Re: impotencja

to od sorbetu owocowego na ciepło

Zdjęcia:

Re: Sorbetto

sorbet to lody na wodzie. gotuje sie syrop dodaje wino, szampan, albo sok owocowy, owoce. sa rozne kombinacje.

letnia środa wita gorąco :))

a ja z nią i na ochłodę serwuję lody i sorbety owocowe :)) -- "And it harm none, do what ye will"

Re: He he he

sorbet napisał: zapach złamanej gałęzi pomidora" hehe. to tak jak oderwać szypułkę od owoca i potrzeć nią o skórę. Ps. Pomidory w "Les Belles" potem pachną niestety owocowo. -- Moc Lulków – Luloo

Re: Lody

Ja do tej pory robiłam właśnie sorbety, ale ponieważ Zosia (starsza córka) może znów jeść nabiał, robię owocowe na jogurcie. Gotowych (kupowanych) lodów odmawiam, więc ciągle słyszę: Mamo, zrobisz dziś lody??? Byle do zimy...;D

Hej! Moja córka je od ok 2mies-obecnie ma 16:-) Uwielbia zwłaszcza owocowe sorbety.Jak dotąd nie choruje i wierzę,że tak pozostanie:-) Pozdr! -- A tu Werka

zamierzam pozbawiać dziecka słodyczy od czasu do czasu, na pewno wolę dać loda śmietankowego czy owocowy sorbet niż lizaka, albo inne farbowane świństwa z chemią (żelki chipsy itd.)

Re: Mrożony jogurt

Ja w takich pojemniczkach robię lody z soków owocowych, coli itp. Po wlosku nazywają sie one ghiaccioli.. niestety nie wiem jaki mają odpowiednik w j.polskim, ale mozna je juz kupic w kazdym sklepie - to lody bez mleka, na wodzie, sokach itp (nie sorbety:) M.

Re: Obrodzily mi na drzewkach pomarancze

, salatki owocowe, sorbety - mniaaam

1 2 3