wyszukiwanie zaawansowane
9 wyników w czasie 1 443 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Kolorowo i owocowo - nie tylko słodkie przepi

SORBET Z KIWI 4 dojrzałe kiwi, brązowy cukier, woda. Cukier gotujemy z wodą na syrop. Kiwi miksujemy. Dodajemy do syropu. Następnie przekładamy do pojemnika i zamrażamy.

Re: Kolorowo i owocowo - nie tylko słodkie przepi

TRUSKAWKOWY SORBET Składniki 3 szklanki pokrojonych truskawek 1/2 szklanki soku wyciśniętego z pomarańczy 2/3 szklanki cukru 1/2 łyżeczki skórki otartej z pomarańczy Przygotuj syrop: cukier zalej jedną szklanką wody, zagotuj i ostudź. Truskawki, sok pomarańczowy i skórkę zmiksuj na gładką masę

Re: Ile u was kosztują lody?

3 zł, 4 zł owocowe sorbety np z mago, marakuja, 5 zł ze stewią. -- www.kuchniawioli.pl

Re: Domowe lody, bardzo dobre, szybkie :)

wg mnie bez likieru tez wyjdzie, na bazie bitej smietany nie kamienieja tak bardzo w zamrazalniku. Ja robie sorbety owocowe - te sa zmrozone na kamien, robie na patyku, mojemu dziecku kamien nie przeszkadza ;) I robie owocowe na bazie bitej smietanki tylko mniej tlustej. Wychodza bardzo dobre. Ale

Zdjęcia:

Re: goście na diecie

? 2.bp.blogspot.com/-QtZVXr-QccU/T4myMkeRR-I/AAAAAAAAEFc/LLV9VoDzLb0/s1600/SA%C5%81ATKA+Z+KURCZAKIEM+ROSZPONK%C4%84+I+SZPINAKIEM.jpg a na deser sorbet owocowy i w ogóle owoce, np melon, arbuz, kiwi, winogrono ładnie ułożone na paterze no i winko. albo jakiś ciekawy drink

Re: Podwieczorek - pomysły

Oprócz tego, co poprzednicy: kisiel na bazie świeżych owoców, kilka kostek ciemnej czekolady, mus owocowy, duszone jabłka (z gruszkami, dynią, owocami leśnymi, rodzynkami), sorbet z mrożonych truskawek lub malin, twaróg z owocami lub polany łyżką miodu, banany mrożone w polewie z czekolady, bakalie

Re: Chudniemy razem ?

twardo) do tego pomidor ze szczypiorkiem, ziołami, oliwą i kroplą octu balsamicznego 14:30-15 sałatka owocowa jeśli nie było owoców w musli lub warzywa surowe/gotowane np. kolba kukurydzy, kalafior, brokuł, surowa papryka, ogórek, ew. z sałatą mix z oliwą i ziołami albo z sosem czosnkowym (jogurt