wyszukiwanie zaawansowane
296 wyników w czasie 677 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Statyw a bagażnik.

A co to za problem? Do zastosowań rowerowych najlepsze są specjalne statywy teleskopowe. Po złożeniu nie więcej niż 30cm, do każdej sakwy wejdzie bez problemu. Max. wysokość to ok. 140cm, waga ok.500g - myślę więc, że powinno starczyć, mocowanie aparatu standardowe - pasuje praktycznie pod

Co sądzicie o Mercedesie A140?? (początek wątku)

Chcę kupić samochód, dla kobiety, z dużym bagażnikiem (wózek dla dziecka), bezawaryjny. Kilka dni temu jechalam tym samochodem-taksówką. Ogladałam go w środku, zaglądałam do bagażnika. Wydaje mi się ze jest spory, zmieści się nawet duży wóżek (oczywiście złożony). Tak mi się wydaje na oko. Czy

Re: Co sądzicie o Mercedesie A140??

dzięki. A bagażnik. Nic w załączonej dyskusji nie ma o jego wielkości!!! Jak duży??

Re: Bagażnik rowerowy a zuzycie paliwa

pamietam kiedys takie szokujace wyliczenie mercedesa benza - mialem to w jakims folderze z przelomu lat '80/'90. mercedes e300-24t z 4 rowerami na dachu przy 140 km/h palil o 6 litrow wiecej niz taki sam bez rowerow. wszystko zalezy od wielkosci samochodu, wielkosci i typu silnika, ilosci i

Re: Bagażnik rowerowy a zuzycie paliwa

nie mowcie ile litrow wiecej, tylko ile % wiecej. te 6 litrow moze byc prawda,a le pewno ten merc palil 16... Ja woze z tylu (na haku) i wtedy jest to jakies 5% wiecej przy predkosci 120km/h. Na dachu i przy paru rowerach to moze byc nawet 20% przy predkosciach 120- 140km/h. tak szacuje

Zdjęcia:

Re: BAGAŻNIK

baku > > robia sie wiry !! spodziewalem sie wiekszej oszczednosci po tym reklamowan > ym > > super dieslu (moze w tym nowszym common rail jest troche lepiej) > > brakuje Ci 6 biegu nie? mi też!, ale teraz diesle 130KM są tylko z 6 biegową > skrzynką. A to spalanie 10

Re: BAGAŻNIK

rail jest troche lepiej) brakuje Ci 6 biegu nie? mi też!, ale teraz diesle 130KM są tylko z 6 biegową skrzynką. A to spalanie 10-11 litrów, to dodaj że przy jakiś 140-160km/h. Tak? > moje podsumowanie po 2 latach eksploatacji: nie jest zle , ale nie ma tez > powodow do zachwytu

Re: Bagażnik do TICO

Dzięki Maćku. A czy na takie bagażniki można zamontować box? Mam na oku taki o wymiarach 110x140. A dach tico ma szerokość ok. 100. Czy ten box mógłby być? Kompletnie się na tym nie znam...

Bagażnik magnetyczny na dach (początek wątku)

Ja mam od kilkunastu lat i nie mam problemów.Jadę nawet 140 km/h i nie mam problemu. Jedyna wada,że co kilka dni trzeba czyścić pod magnesem,skrapla się woda i robi lód a to wiadomo może nie trzymać

Re: bagażnik na hak

Najtańsze to ok 70 zł na 2 rowery, 140 zł na 3 rowery. Wszystkie bagażniki tanie wymagają powieszenia rowerów, do damek często potrzeba "sztusznej ramy" , cena od 40 zł, rowery zasłaniają światła, belka oświetleniowa od ok 70 zł. Rowery trzeba wiązać, a i tak będą sie o siebie obijały. Są to

Re: Bagażnik samochodowy na rowery - jaki?

Dzis bagaznik preszed probe generalna - przejechalem z nim 200 km z predkosciami do 140 km/h. Zuzycie paliwa w normie, rowery nie zniszczone.Jutro mnie czeka jeszcze 400 km, a w niedziele 600 km spowrotem...

Re: Bagażnik na rowery - jaki?

No pewnie, że podwyższają. Natomiast jest spora grupa kierowców (stety albo niestety), która ma ciężką nogę i bez bagażnika jedzie, ile fabryka dała. Po czym hamuje, znowu się rozpędza i tak w kółko. A z rowerami na dachu wiadomo, 140 i delektujemy się widokami za oknem. I o dziwo okazuje się, że

Re: zmiana znaczka na klapie bagażnika !!!

naprawde dynamiczna jazde tym poldkiem. po czesci to zasluga krotkiej skrzyni od zwyklego diesla 1,9 (jeszcze sie nie rozsypala - a przejechal ponad 100 tys.). ten poldek zostawia w tyle 100-konna benzynowa astre (wiem, bo probowalem). dopiero kolo 140 traci dech, bo biegi za krotkie i pudlo

1 2 3 4 5 6