wyszukiwanie zaawansowane
699 wyników w czasie 1 386 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: NUK butelka 150ml first choice baby - smoczek

ja do butelki NUK kupiłam 3przepływowy Canpol, jest troszkę szerszy, ale jak mocno dokręce butelke to jest ok. kupiłam bo NUK nie ma smoczka do kaszki 0-6 do mojej butelki (a chyba mam tą co ty z anatomicznym "piersiowym" smokiem :) są do kaszki 0-6 NUK ale do innych butelek, tak że smok

Re: jaki koszt first a jaki teraz

u mnie na dziś dzień różnica 300 zł na 2+1,jeszcze z miesiąc temu było nawet 2 tysiące. W ubiegłym roku kupowałam wyjazd na tydzień do Bułgarii na 10 dni przed wylotem i z ciekawości porównywałam ofertę do tego samego hotelu na fist minute to nie było żadnej prawie różnicy, może z 100-150 zł na

Re: Karaiby First Minute

Dzięki l-a za odpowiedź. Normalnie też latam tylko z TUI (Wrocław, Poznań). Masz rację, do Niemiec mamy 20 km, do Berlina jakieś 150. Warszawa to prawie 600, to zasadnicza różnica. Stąd pytanie o zagraniczne BP.

Zdjęcia:

Re: First Minute 2012

A ja mam już rezerwację na aqua blue Hurghada 21.06 z rainbow , niezła cena 3 osoby dorosłe wylot z Katowic 6647 zł. Z Wrocka drożej o 150 zł od osoby, cenę znałem już w czwartek i się nie zmieniła

nadal: Russia first forever ? :)

belkoczesz, as usual, na zadany przez sama ciebie temat... :) - nie mam nic przeciw migracji Burow do Rosji... dla mnie moze wyjechac tam nie 15 - a nawet 150 tysiecy ludzi... podniosa rosyjskie rolnictwo na nogi (a ziemi tam wbrod) - tak, jak onegdaj podniesli je Holendrzy. nie zmienia

Re: First minute

first minute, a później nadchodziły wieści o ptasiej grypie w niektórych krajach (na szczęście epidemii ptasiej grypy nie było)czy tez np. czasem gdy są pożary to ludzie klną że kupili cos za wczesnie i przed wyjazdem sie boją. Wszystko też zależy od kraju planowanego czy od biura podróży

Re: Commercial First Trading Corporation?

ktoś zbiera papier, a po zleceniach sprzedaży widać, że wystarczy zebrać niecałe 15 tysięcy akcji, aby kurs zatrzymał się na 1,50. Zapobiegliwi skupowali papier już dziś w piątek i bardzo słusznie, bo już mogą liczyć zyski. Wzrost obrotów w piątek (06.08.2010) niewątpliwie świadczy o wzroście

Re: Commercial First Trading Corporation?

kosztowała ona 1,40- 1,50, po czym szybko wzrosła do 2,70, następnie skorygowała, a aktualnie ponownie testuje 3,00. 21 Lipca 2010 roku rozpisywałem o spółce Komfortklima spółka kosztowała 0.71 groszy, a dzień później zakończyła sesję na 0.90 ( +27% ). W Czwartek 22 Lipca 2010 rok pisałem o spółce

Re: ceny First Minute Egipt- kupić wycieczkę

Hotel 4* Sea Gull w centrum. Hotel sprawdzony, bardzo przyjemny Hurghada. Położenie: bezpośrednio przy plaży hotelowej , a jednocześnie w centrum znanej dzielnicy Sakkala, w której znaleźć można wiele dobrych restauracji i sklepów. wylot 29 maj cena za 2 tyg 2300 zł W cenie Gwarancja

Re: 150 lat Kanady

Pierwszych Narodów. - Kanada, o której mówimy dzisiaj to mit, który uznaje jedynie historię Kanadyjczyków, będących potomkami Europejczyków. Świętowanie 150 lat Kanady nie jest nieszkodliwe. To świętowanie i podtrzymywanie rasizmu i wywłaszczenia - mówi Alethea Arnaquq-Baril, twórczyni filmów dokumentalnych

Re: krzeselko turystyczne The First Years- ktoś m

nie.wiem.kto2011 napisała: > no fajny ten handysitt, tylko cena wysoka! na all jest za 400 zl! to zbyt wysok > a cena! Dlatego myślałam o czymś tańszym, a tez dobrym:) no za 400 w życiu bym nie kupiła:) Bywa na buy vipie za 150 :)

1 2 3 4 5 6