wyszukiwanie zaawansowane
44 799 wyników w czasie 1 512 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

A 170 (początek wątku)

Mam do sprzedania fajne auto z pewnej ręki w świetnym stanie. otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7424721

mercedes a 170 (początek wątku)

Mam do sprzedania fajne auto z pewnej ręki w świetnym stanie. otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7424721

mercedes A 170 (początek wątku)

Zdjęcia:

mercedes a 170 (początek wątku)

Chyba 170 mln., a nie 170 tys.

Komuś się zera pomyliły, i to trzy, a nie jedno.

Re: 170tys? Ktos chyba jeszcze dupy bedzie dawał

Gość portalu: bg napisał(a): >NIGDY... >"S"5 Wrocław - Poznań będzie trasą _jednojezdniową_ na całej swojej długości i >ma powstać po 2013 roku. Czy rzeczywiscie S-5 ma byc jedno jesdniowa? Jezeli tak, to co kwalifikowaloby ja do kategorji "S"? No chyba zeby byla jedno

170

-- gdybyś mówił językami ludzi i aniołów a internetu byś nie miał..:-)

Re: wzrost a rozmiar buta

Ja noszę 38 i nie uważam, żeby to był duży rozmiar. 39 to jak najbardziej naturalny rozmiar dla wzrostu powyżej 170. -- Mój blog z pomysłami -http://slubne-inspiracje.blog.pl

170

licząca czytaczka :) -- a moja sygnaturka będzie w jenzyku łopcym: "chu łont tu lif for ewer ?"

Re: A3 a 170

Mam do Pana gorącą prośbę. Proszę zadzwonić do Urzędu Miasta i poinformować Burmistrza, że wczoraj autobus o 17.45 i 18.49 nie przyjechał oraz co mówi kierowca. Dzisiaj o 18 jest Sesja RM i zapytam się Burmistrza jak rozstzygnie to zgłoszenie. W.Stachera

Re: A3 a 170

drugiego i rozchodzi sie po kosciach... :( zastanawia mnie pewna kwestia i organizuje QUIZ z nagrodą! (nagroda, to przejazd ze mna A3 o 6.30 jutro rano ZA DARMO - ja stawiam!) CZY wlasciciel tej gownianej firmy jest: a - bratem burmistrza, b - kuzynem burmistrza, c - sąsiadem burmistrza, d

EMB-170 a LCJ (początek wątku)

Czy ktoś jest w stanie rozstrzygnąć tę kwestię, czy EMB-170 może operować z Lublinka? Z jednej strony jest informacja, że LOT przysłał certyfikat obsługi, a z drugiej zasłużony pracownik portu to neguje...

Re: EMB-170 a LCJ

Widze ze oblatany jestes w materii. Odpowiedz : dlaczego nie ma w Polsce polaczen bezposrednich z poludnia na polnoc : Krakow,Katowice,Rzeszow,Wroclaw do Szczecina i Gdanska albo z Lodzi do Gdanska i Szczecina .Chociaz jednego polaczenia dziennie . Jazda paciagami trwa za dlugo i mysle ze na m

A 170 i 307?

307 jedzie dokladnie jak 170, tylko ze konczy na Placu Hallera, wiec gdzie tu dazenie do likwidacji nakladajacych sie linii? Choc jeden moglby wrocic na WZ.

1 2 3 4 5 6
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.