wyszukiwanie zaawansowane
4 wyników w czasie 9 406 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

mercedes A clasa.czego można się spodziewać (początek wątku)

mam mozliwość kupienia samochodu j/w.moja prośba do urzytkowników(byłych i obecnych)i tylko do nich,czego mozna się spodziewać od takiego samochodu?co to za auto A170 CDI przebieg ok 90 tys.wiem,ze wątek podobny istnieje,ale to raczej głupawa puskówka niż rzeczowe opinie.ps nie intersuja mnie

Re: audi a6 czy mercedes

Witam! Jeśli chodzi o A6: Kup "AutoŚwiat", ten, który ukaże się w poniedziałek. W rubryce "Używane" znajdziesz omówienie wszystkich wersji modelu C5, czyli tego, który ciebie interesuje. Jeśli chodzi o okularnika: Ja jeździłem W124 (poprzedni) z silnikiem 2,3/150KM. Ma świetną opinię jeśli

Opłaca się...? (początek wątku)

zapoznania się z tym samochodem więc proszę o opinię. Przedstawcię również opinię na temat silnika 170cdi. Gdybym jednak kupował zamówiłbym sobie sportowe zawieszenie, czy z takim zawieszeniem nie przewróci Mi się na zakręcie. Pozdrawiam Marcel

Zdjęcia:

A Jasiu swoje dalej...

. PLN, Mercedes ML 270 CDi cirka 220 tys. PLN, Saab 3,0 V6 TiD cirka 170 tys. PLN. Oczywiscie wydaje sie takze, ze od Xantii moze byc lepszy Mercedes CL za cirka 560 tys. PLN albo BMW L7A za cirka 590 tys. PLN. O Jaguarze XK nie bede wspominal, bo to "tylko" 460 tys. PLN. > Zeby nie byc