wyszukiwanie zaawansowane
26 008 wyników w czasie 980 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

KK 190 i 190a

? Poprzez nękanie Art. 190. § 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Art. 190a. § 1

Re: KK 190 i 190a

Przeczytaj zanim wkleisz. "Uporczywe nękanie" to nie jest wysłanie jednego, a nawet dwóch druków:)

190 .

Mwahaha a tak na prawdę172 ;P

190

Jak to, kto? Brześć nad Bugiem, a potem wspólna defilada komunistów i faszystów.

Zdjęcia:

190

a na przystanku Leszno 01 można się dowiedzieć że przed końcem trasy w Markach jest przystanek "Stacja Bęzynowa" ... w ZTM pracują ludzie po podstawówce z orzeczeniami ??? :P

190

Dziadzio Blumsztajn żyje mentalnie w latach, gdy zwalczał Gomułkę. Na starość zdziecinniał zupełnie i może dlatego mu się wydaje, że jest młodym prężnym rewolucjonistą. Blumsztajnie, to, co masz na sobie, to nie są krótkie spodenki, a pampersy, bo już sił ci brak, aby samemu chodzić do wc.

190?

bassooner napisał: > oj... to ja moją, ale 1,6, podciągnąłem do 193 km/h... ;-))) a ciągła podróż ze > średnią 150 - 160 km/h na "mojej" trasie do Munchen to był standard... ;-))) i > paliła symbolicznie Chyba nie na seryjnym C16NZ... możliwe, ale do tego potrzebny byłby C16

Re: 190

Do wyborów pewnie nic nie zrobią bo ludzie by ich nie wybrali, a tak przymkną się na ten niecały rok a potem po wyborach pokażą pewnie co potrafią... (o ile ich ludzie wybiorą...)

Re: 190

Gość portalu: x napisał(a): > Masz problem ze zrozumieniem? > Ja nie mam, ale Ty masz. Kolega napisał, że nie są umieszczane w żadnym rozkładzie jazdy. A właśnie, że są umieszczane. > Pytam Cię wprost: czy wtyczki umieszczane są w rozkładzie jazdy > na przystanku albo na

@kingusska190

nie mam. system of a down - atwa ?

agnieszka190

ja tez bardzo zaluje(((((((( -- a to mój Szymek Uśmiecham się do mamy Szymek

Re: Do Edi i Agnieszki190

a czy ja tez moge dostac?dzieki:-)

kingusska190

Nie . a to ? ^^ http://www.modelnara.net/gnuboard/data/file/gloval_anja/2070783312_67d00538_Anja-Rubik.jpg

1 2 3 4 5 6