wyszukiwanie zaawansowane
45 790 wyników w czasie 2 169 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Fora:

Autostrada A2

służyły ludziom po nich jeżdżących i przy niej mieszkających. Bo co to w ogóle za żart że na całej długości autostrady A2 jest raptem kilka zjazdów? A tak bardziej realnie - w formie kary proponuję odebrać Autostradzie Wielkopolskiej koncesję na pobieranie opłat :]

Re: Autostrada A2

> Ale za to zbudujmy sobie porządne, solidne i państwowe autostrady, z dużą > ilością zjazdów, które będą służyły ludziom po nich jeżdżących i przy niej > mieszkających. Bo co to w ogóle za żart że na całej długości autostrady A2 jest > raptem kilka zjazdów? kilka zjazdow

Autostrada-A2 (początek wątku)

Witam, autostradfą A2 z Poznania mogę dojechać tylko do Konina. A jaka jest droga dalej w stronę Łodzi? -- Pozdrawiam jacekpiotr

Autostrada A2

Please, find out more on: www.lodzkie.autostrady.prv.pl/

Autostrada A2 (początek wątku)

Did the roadworkers start again to build the autostrada Lodzkie after the winter-break ? Is there any date mentioned by the managment of the building company when the road will be open for traffic ?

Zdjęcia:

Autostrada A2

Jasne - Każdy warszawiak zna

autostrada A2 ? (początek wątku)

Zna Ktos planowany przebieg autostrady A2 w okolicach WaWy ? No i kiedy ? - Ale tego to chyba nikt nie wie, co.

autostrada A2 (początek wątku)

Forsa zwycięża. Konkretyzują się plany budowy autostradu A2 przez Ursynów. Pierwsze decyzje już zapadły, a prasa stołeczna milczy.

Re: autostrada A2

się - staną się trasami dojazdowymi od autostarady do centrum. Zresztą na Ursynowie brak miejsca na poprowadzenie autostrady - tereny wzdłuż ul. Płaskowickiej są właśnie zabudowywane.

autostrada A2 (początek wątku)

Dlaczego w stołecznych mediach nic się nie mówi o decyzjach w sprawie budowy autostrady A2 przez Ursynów i Miedzeszyn? Ostatnie decyzje przesądzają lokalizację autostrady A2 w tym kontrowersyjnym miejscu.Na nic zdają się protesty mieszkańców Ursynowa i Wawra.Płatna autostrada A2, z jednym

Re: autostrada A2

Ci co koniecznie chcą autostradę przez Warszawą powinni zobaczyć jaki jest gigantyczny ruch ciężarówek OMIJAJĄCYCH miasto przez Górę Kalwarię.

Czy gdzieś w internecie można znależć dokładny projekt przebiegu autostrady A2? Interesuje mnie, czy będzie przebiegała przez Włochy. Pozdrawiam i dziękuję.

Autostrada A2

bardzo lubie takie optymistyczne zalozenia tunel pod Krakowska - 200 baniek, zanim dojdziemy do Ursynowa z 2 duze banki, tunel na Ursynowie ze 3 - w sumie do Wisly wyjdzie ze 20 duzych baniek super, gratuluje optymizmu

czy ktos wie jak dzialaja bramki na autostradzie A2 na odcinku Koło-Konin ? czy one sa juz czynne i jak wyglada opłata za ten odcinek ? -- Wierzyłem w coś, bez tego ciężko żyć Marzyłem też, wolno było marzyć Filmy Barei

Re: Autostrada A2

Jeżdżę czasem A2 wjeżdżając na nią w Strykowie, a opuszczając na węźle Modła w kierunku Kalisza. Jak to będzie z opłatami? Z tego co czytam będą 2 punkty poboru opłat i na zjazdach stacje poboru opłat. Widziałem wcześniej, że ok. 2,5 km przed węzłem Modła w ciągu drogi jest PPO. Czy opłaca mi się

Autostrada A-2

A-2 jest potrzebna. Jak będzie, firmy będą się przenosić do tańszej Łodzi.

Re: Autostrada A-2

Jest potrzebna... od 50 lat i jeszcze drugie tyle na nia poczekamy

autostrada A-2 (początek wątku)

mam sporo wiadomości w tej sprawie jakby ktoś był ciekawy, sprawa nie wygląda zbyt optymistycznie, z jakiegokolwiek punktu widzenia patrząc.

Re: autostrada A-2

Chętnie poczytam, a może też i się posprzeczam. Pod warunkiem wszakże, że nie będziesz stawiać tematu na głowie tak, jak to się dzieje na tym forum: forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=24332 Ani też na tej witrynie

1 2 3 4 5 6