wyszukiwanie zaawansowane
20 838 wyników w czasie 2 998 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: trasa warszawa-konin

tutaj bylo tylko ty zrob odwrotnie forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=20&w=43289936&a=43324041 -- "Biada mezczyznie, ktory posiadl reke kobiety, ale nie posiadl jej serca" N.Hawthorne

Re: Gdzie kupić koninę?

pytałem już o to na forum 'Warszawa': forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=51&w=23828626&v=2&s=0 i na forum 'Kuchnia

Srednia cena m 2 w Warszawie

2800 euro 4250 dolarow A zloty sie umacnia:-)

Re: Tylko w Garwolinie (60 km od Warszawy)

> Teren kupiony za 100 zł/m2 PUM i standard garwoliński. > Do ceny 4tys/m2 dochodzą zapewne jeszcze komórki lokatorskie, garaże, miejsca > parkingowe i balkony. > Ja dziękuję i nie będę dojeżdżała 60 km do pracy :)))) ja nie piszę o atrakcyjności tylko o kosztach i cenach

Zdjęcia:

Ceny mieszkań w Warszawie, a ceny na świecie (początek wątku)

Polecam analizę danych z artykułu tnij.org/asjd na temat cen mieszkań na świecie. Przykładowo, porównanie ceny kupna 120 metrowego apartamentu: Zurych (7,376$), Toronto (4,737$), Warszawa (4,387$), Monachium (3,613$), Frankfurt (2,843$), Berlin

Re: slub w koninie

No to w końcu jest nas wiecej z Konina. Ja mam 16 września w Zielono Mi na trasie do Warszawy. W Stylowej byłam 2 lata temu i nie podobało mi się, bo kształt salijest beznadziejny, a do tańczenia mało miejsca. W Mikorzynie jest fajnie w osrodku huty aluminium. Dziewczyny gzdie robicie

Ceny w Warszawie (początek wątku)

temu, średnia cena m2 u developera wynosiła ok. 4200zł/m2 brutto. Jak wiadomo, w ciągu ostatnich 3 lat ceny wzrosły o około 230%, a jka wiadmo ceny materiałów, gruntów etc. nie wzrosły tak cholendarnie. Nasuwa się jeden konkretny wniosek: Ceny będą stabilne, a nawet zaczną spadać, gdyż cena m2

Re: Ceny w Warszawie

obejrzyjcie sobie reklamę chyba jakiegoś funduszu, czy ubezpieczenia mniejsza oto. Pieniędzy nie określa wartość wydrukowana na bank-knotach, ale to w co mogą się zamienieć. 10 tys./m2 cena zaporowa? ale w jakiej sytuacji gospodarczej? Pamiętacie czasy gdy inflacja była dwucyfrowa, a

Re: ceny projektu 82m2 warszawa

Proszę o adres kontaktowy ma mail: m-i-a@epf.pl wyślę ofertę. Michał Płonka M&A Pracownia Projektowa

Re: ceny projektu 82m2 warszawa

No wiesz.... po pierwsze grzecznie zapytałam i oczekiwałam odpowiedzi a nie słownych docinek, a po drugie to trochę jak z lekarzami, chcesz iść do profesora to płacisz 200zł za konsultację a jak pójdziesz do lekarza "tylko" z drugim stopniem specjalizacji to płacisz 80zł. Twój wybór!!! No

Srednia cena m2 mieszkania w Warszawie ? (początek wątku)

4,8 tys./m2. W tym roku ( 2006r. )już prawie 7 tys. /m2. www.zw.com.pl/apps/a/tekst.jsp?place=zw2_a_ListNews1&news_cat_id=11&news_id=84680

Cena za m2 malowania mieszk.Warszawa (początek wątku)

Znacie ? Pojęcia nie mam jakie stawki są teraz aktualne. Potrzebuje malarza, no i jak zwykle taniego a dobrego ;)

Re: Cena za m2 malowania mieszk.Warszawa

Przystojny powiadasz.....hmmm......a wolny ? ;) Zapytaj go ile bierze.

Ceny benzyny Warszawa (początek wątku)

Witam, jakie są ceny benzyny na "waszych" stacjach w Warszawie. Jezdzilem wczoraj troche po lewo brzeznej stronie miasta i byłem w lekkim szoku bo ceny były w granicach ~4.40 . Natomiast na Radzymińskiej w Tesco cena 4.14, a 2 km dalej na Lotosie 4.19 i taka cena już od 3 tygodni bez zmian

1 2 3 4 5 6
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.