wyszukiwanie zaawansowane
8 852 wyników w czasie 714 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Po co punkt poboru opłat na A2? (początek wątku)

Po co te nerwy? Punkt poboru opłat będzie tylko dla biegającego Kołodki

Re: Po co punkt poboru opłat na A2?

rzeczywistości pewnie jeszcze mniej. A Autostrada Wielkopolska i tak sobie wynegocjuje, że opłatę będą pobierać - pomimo posiadania winietki. To jest Polska właśnie...

Re: Kolejna propozycja wprowadzenia opłat za P2P

Kolejna bzdura z cyklu 'jak wyciagnac wiecej kasy'. A ja myslalem, ze wystarczy jak sie placi 'podatek dla branzy' przy zakupie ipoda czy nosnikow. Teraz jeszcze wyciagaja lapska po kase od ISP?. Chociaz ciekawe czy za $5 ISP przestana blokowac/ograniczac p2p jak to obecnie robia. Co z tego

Opłaty na linii P (początek wątku)

.o.. II. OBOWIĄZUJĄCE OPŁATY 1. Bilet jednorazowy normalny – 2,00 zł 2. Bilet jednorazowy ulgowy – 1,00 zł 3. Bilet okresowy 30–dniowy – 70.00 zł Czy to oznacza że mogę, czy nie mogę jechać za Małym Skrętem w stronę Pabianic na zwykłej migawce za 88zł albo bilecie za 2,40? Z

Re: Opłaty na linii P

Gość portalu: asas napisał(a): > Czy to oznacza że mogę, czy nie mogę jechać za Małym Skrętem w stronę Pabianic > na zwykłej migawce za 88zł albo bilecie za 2,40? Z jednej strony obowiązują bil > ety MPK, a z drugiej są jakieś inne bilety po 2 albo po 70 zł. Czy może są to b

Zdjęcia:

Re: Punkty opłat kraną pieniądze za opłaty

gaze1ka napisała: > > OSTRZEGAM PRZED PUNKTAMI INKASO. > > Od 2 miesięcy nie przekazują zebranych pieniędzy za prąd, telefon, internet, > TV, rat kredytów. > > Sprawdźcie i szukajcie właścicieli punktów kasowych oraz Mieszko., A wiec polecam BANKi w

Opłaty - do p. Bebiak (początek wątku)

opłat. W marcu 2004 w formie aktu notarialnego nabędę na własność mieszkanie, grunt i garaż. Czy podatek od czynności cywilnoprawnych (2%) zapłacę od całości, a może jedynie od wartości gruntu?. Spodziewam się opłaty notarialnej za sporządzenie aktu i założenia KW. Kolejny mój dylemat to wniosek

Re: OKIENKO KASOWE, PUNKT OPŁAT

Witam Prowadzę taki punkt i jak chcesz mogę Cię "poprowadzić za rączkę". Generalnie nie jest potrzebna żadna licencja, ani specjalne programy. Wystarczy szybkie łącze do Internetu i odpowiedni Bank który oferuje darmowe przelewy. A przede wszystkim trzeba robić to rzetelnie, a wtede poczta

Opłaty a nagrywanie

właśnie problem. Gdyby płyta kosztowała właśnie w granicach 3 zł i część z jej ceny była podatkiem na poczet praw autorskich, to może wreszcie skończyłaby się ta idiotyczna dyskusja o p2p i legalności wszelkich ściągarek - jak 30 lat temu weszły magnetofony kasetowe, to jakoś nikt nie jęczał - no ale

Re: Opłaty za mieszkanie 2 ;)

summerland napisała: > Moze niech kyzyn zostanie na ten drugi miesiac :p :D :D :D Proponowałam, e spoko nie ma sprawy, ale chyba się wystraszył mojego błysku w oku;)... z niego trzydziestolatek, a ja rycząca czterdziecha... patrzy na mnie jak na pizzę prosto z pieca :D, ale mamy zasady

Re: Opłata skarbowa? do p. Bebiak

czesc nie bedziesz placila 2% pcc od wartosci mieszkania tyle wiem bo sama o to pytalam bebiaczka. zaplacisz za to vat 7% od udzialu w gruncie, to sobie latwo policzysz bo w umowie powinnas miec wyszczegolnione ze tyle i tyle to wartosc jaka masz zaplacic a w tym kwota x to udzial w gruncie

Odp pkt 2

szereg pomniejszych opłat). Wszystko to ogromnie podnosi koszty budowy bo jak to się dziś mówi żeby zacząć budowę domu trzeba wyłożyć około 20-25tys. złotych. Również przepisy prawne zupełnie inaczej traktują budowę nowego domu a inaczej remont. Budowa to przedsięwzięcie, a remoncik nawet jeśli

1 2 3 4 5 6