wyszukiwanie zaawansowane
1 346 wyników w czasie 2 420 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

trasa warszawa-poznań (początek wątku)

witam W najbliszy weekend planuję wybrać się autem z wwy do poznania. Jaką drogę najlepiej wybrać? Jechać przez Socho i dalej Łowicz, Kutno i Konin trasą DK 92 czy jednak sobie darować i uderzać na A2 przez Stryków? Aha, czy odcinek A2 od Strykowa do Konina jest jeszcze "gratis" czy

trasa warszawa poznań

A2 Warszawa-Stryków bezpłatna ( na razie, ale szykują już bramki ) W Strykowie pobierasz bilet i w Koninie płacisz 9.90 PLN , następnie po około 15 km jazdy A2 skrętem w prawo zjeżdżasz z autostrady na Golinę ( jest duży drogowskaz ) droga asfaltowa dobrej jakości, trochę wąska ale tam nie

Re: POZNAŃ PYTA WARSZAWĘ

odzwierciedlały zakres zmian. Ja mogę pisać jedynie o tych sprzed parunastu, parudziesięciu miesięcy więc nie będę powoływał się na wielkości nominalne (polecam przegląd ofert) powiem krótko -jedne z najwyższych w Warszawie a więc takze w Polsce Stalowa i okolice (orientacyjnie teren: Stalowa/11 Listopada

Re: kupię suknię ślubną warszawa,poznań

Nie mogę wyslac Ci oferty na interię ale mam do sprzedania Atelier Diagonal 306 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=39&w=43564291&a=43564437

Zdjęcia:

Re: Hej POZNAŃ, tu SIEDLCE, łączy nas A-2

Gość portalu: Jacek napisał(a): > Myślełem,że stolicą Podlasia jest Białystok, nie taka mieścinka Białystok jest stolicą woj. podlaskiego, w sklad którego, wchodzi suwalszczyzna, część Kurpi (Łomża), białostoczczyzna i jedynie część Podlasia (Bielsk Podlaski, Siemiatycze

Re: Autostrada A2 a PKP

Oczywiscie ! Zaden srodek lokomocji obecnie nie wygra z pociagiem IC na trasie Poznan - Warszawa. Nawet samolot czy smiglowiec. Pociag pokonuje trase CENTRUM POZNANIA -> CENTRUM WARSZAWY w 2,5h. Niczym innym nie jest sie obecnie w stanie przedostac przykladowo spod CK Zamek w Poznaniu czy

Re: Busy Rzeszów-poznań, wrocław, kraków, warszaw

To już pojmuję, czemu na Podkarpaciu komunikacja prywatna jest tak marna (i chwała tym, którzy ją jednak robią). Pojmuję również, skąd od 20-tu lat lawinowo narasta różnica między tym regionem a Małopolską - choć "za PRL-u" były to regiony podobnie zapyziałe. Ale Małopolanie, nie zgłaszając

Polonia Warszawa - Lech Poznań 0:2 (0:2) (początek wątku)

no i co dalej? kochany kolejorzu, co panowie prezesi macie zamiar zrobic? kto nie chce wiecej grac w poznaniu, kto jest za drogi, a kogo nie chcecie wiecej?

Re: Powierzchnia barcelony 100km2,poznania prawie

Tablica warszawy postawiona jest gdzieś ze 30km przed miastem , poznania zresztą tez, wiec resztę sam sobie dopowiedz ;) -- wpisz w Google ""poznaj hiszpanie"" a dowiesz się więcej o Iberii !!

Re: jeszcze 2.5 roku i POZNAŃ! tylko Poznań

ale to jest efek "procentralnej" poltyki dotychczasowych rzadów. więc to sie sprowadza do tego samego. sadzisz że to jest naturalne że rozwija sie tylko warszawa a inne regiony nie? poza tym warszawa ma 1,2 mln a poznań 650 tys więc warszawa jest niecałe 2 razy wieksza

Re: jeszcze 2.5 roku i POZNAŃ! tylko Poznań

Kolego Miasto Stołeczne warszawa ma 1690 tys a nie 1590 tyś ! aglomeracja ma 2100 tys a region miejski warszawy 3025 tyś i teraz jest dopiero szansa na pieniądze z unii dla warszawy, bo do tej pory państwo nie dość że nie dawało środkow na utrzymanie to jescze z góry ucianło wszeglie wnioski

Re: POZNAŃ

Lepszej wiadomości nie mogłam się spodziewać. Poproszę od razu o kartę stałego klienta,a właściwieo 3 - bo my trzy sostry biuściate jesteśmy.2tyg. temu jechałam po Panache do Warszawy, zakupy były owocne (60G)ale lista następnych cudeniekjest dłuuuuuga.Czekamy z sisters z niecierpliwością

1 2 3 4 5 6