wyszukiwanie zaawansowane
6 130 wyników w czasie 3 859 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

poszukuję DJ'a - 2 września, Warszawa :) (początek wątku)

bardzo proszę o info i kontakt.sprawa bardzoo pilna :)

Re: poszukuję DJ'a - 2 września, Warszawa :)

ja tez:) dj'a - wodzireja:)

Re: Warszawa 8 września

a ja jak na złość mam przed urlopem całe mnóstwo pracy, ale nie mogę się skupić ;) -- http://th970.photobucket.com/albums/ae190/Miss_Nelly/Dolls/Motorcycle/Motorcycle2/th_Biker-Smiley-Blank.gif

Re: 2 wrzesień Warszawa kto leci?

A do jakiego hotelu jedziecie???? Ja do Hotel Acar,ale lecę z Katowic.

Re: 2 wrzesień Warszawa kto leci?

no to jest nas trochę, a z jakiego biura lecicie i do jakiego hotelu?

Zdjęcia:

WnŚ Warszawa 6 września (początek wątku)

dziewczynki: Zuzanna 8 Amelia 7 Maja 7 Hanna 6 Oliwia 6 Wiktoria 6 Julia 5 Natalia 4 Nikola 2 +Nicole 2 Dominika 3 Gabriela 3 Karolina 3 Lena 3 Paulina 3 Aleksandra 2 Alicja 2 Anna 2 Iga 2 Kalina 2 Klara 2 Maria 2 Marta 2 Martyna 2 Michalina 2 Nina 2 Zofia 2

Re: WnŚ Warszawa 6 września

Super, witamy i cieszymy się z odwiedzin! Jesteś drugą mamą Bronki na forum :) forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=12924&w=74558175&a=81124384 -- Inny zmysł wewnętrzny to jest wyobraźń

2 września 2006 - odstąpię terminy (początek wątku)

Ponieważ nie bierzemy z narzeczonym ślubu w tym terminie jst do odstąpienia termin sali weselnej na warszawskim Wilanowie- niedrogo jak na Warszawę a sala naprawdę fajna i termin u fotografa - www.slowohonoru.com. Nie ukrywam,że znaleźliśmy się w sytuacji takiej, że przydadzą nam się

Re: Szarotkowo reaktywacja :-) 2 września, godz.

A mnie nie ma w Warszawie, chlip, chlip!

Re: kto jeszcze 2 września 2006

My rowniez 2 :) w Warszawie moze napisze czego nie mamy: dj'a , obrączek, zaproszen, garnituru i dodatkow, poradni rodzinnej, i paru drobiazgow:)

Warszawa czci ofiary z 11 września

Jena uwaga! W Amfiteatrze było ok. 3/4.000 osób a nie pięćset. Samych miejsc siedzących na ławeczkach jest 2.500 a ludzie stali jeszcze i siedzieli przed sceną.

Re: 24 września - Warszawa - idziemy?

www.zw.com.pl/apps/a/tekst.jsp?place=zw2_a_ListNews1&news_cat_id=11&news_id=69500 W stolicy po raz pierwszy odbędzie się akcja Ecco Walkathon Wystarczy przejść kilka lub

Re: 28 września spotkanie w Warszawie

szkoda...że to 2,5 godz jazdy..... gdybym sie dobrze czula- podskoczyłabym do Was.... a tak....to pozdrawiam...i miłego gadu- gadu życzę:)

1 2 3 4 5 6