wyszukiwanie zaawansowane
73 974 wyników w czasie 1 123 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Fora:

wyjazd 2+1? (początek wątku)

Planuję wyjazd na narty, szukałam chętnych. Zapytałam koleżanki czy ma jakies plany- powiedziala,ze nie. Czy może cos chce zaplanowac ze swoim obecno-bylym chłopakiem(niby osobno a jednak razem) - powiediala, ze nie. Wcześniej cos planowali, ale ona nie chce z nim jechac i chętnie ze mna

Re: wyjazd 2+1?

ja mysle to samo.. kolezanka jest malo powazna;/ Mogla Cie uprzedzic o tym jakos wczesniej.Moim zdaniem powiedz jej ze nie umawialyscie sie na wypad z jej facetem i ze wogole jest to dla Ciebie pewnym zaskoczeniem.Albo jest tez 2 opcja.. niech ona wezmie tego swojego faceta a i Ty wezmiesz

a kolejka na wyjazd 2 dni?

Re: Koszt wyjazdu 2+2?

pawle, ale autorka pisze wyraźnie, że to ich pierwszy wyjazd zagraniczny. nie sądzę, by się zdecydowali na wyjazd w twoim stylu:) ja pisząc o egzotyce miałam na myśli egipt, tunezję, bo niedrogo a kultura już bardzo inna, nie myślałam o meksyku czy kubie. ja mam wrażenie, że całkiem

Re: Koszt wyjazdu 2+2?

> jeśli planujesz lot samolotem, to wybierz kraje dalekie, egzotyczne, > jaki sens samolotem do chorwacji lecieć? tam bez problemu można > dojechać samochodem, no chyba że jesetś z gdańska/szczecina i > okolic:) sens jest taki, że lecisz 2-3 godziny, a nie jedziesz

Zdjęcia:

Re: Czarnogóra wyjazd 2 sierpień wspólny wyjazd .

A gdzie planujecie się zatrzymać w Czarnogórze?? Bo my myśleliśmy o Petrovacu Pewnie jechalibyśmy przez Słowację, Węgry i Chorwację to chyba że spotkalibyśmy się gdzieś w Chorwacji;))

wyjazd a szczepienie (początek wątku)

Corka ma teraz 22 m-c. Prawdo podobnie za miesiac (bedzie miala wtedy 23 m-c) lecimy do Tunezji. Zastanawiam sie czy powinnam no cos zaszczepic corke. Mam na mysli wzw typu A. Ale te szczepienie jest po 2 r.z. czy wiec mozna teraz na 2 m-c przed 2 urodzinami?? Jak powinnam przygotowac ja do

A teraz wygał 2:1 na wyjeździe... (początek wątku)

z Motorem Lubawa. Wiadomość z Radia 5 (niepotwierdzona). Pozdrawiam, Kibic

Re: A teraz wygał 2:1 na wyjeździe...

Gość portalu: Lapusz napisał(a): > Witam, trzeźwy jestem od prawie 2 dni. Komóra z niezrozumiałych przyczyn > odłosiła poniech, ale już chyba jest wporzo. Hierro chciałby grać w Mazurze, > ale jest za wolny. czesc lapa :) znajac zycie twoja komora pewnie dostala skrzydel i

a wyjazd Kwasniewskiego ?

2 godzimy po zakonczeniu prezydentury .. siedzial juz w samolocie do Szwajcarii

Wypowiedzenie, a wyjazd (początek wątku)

Witam, w związku z wyjazdem muszę zrezygnować z dotychczasowej pracy. Mam miesięczny okres wypowiedzenia i jeszcze 2 tyg. urlopu. Jeśli złożę wypowiedzenie na koniec września, czy mogę iść na urlop, a później na 2 tyg. chorobowego? Czy po upływie okresu muszę stawiać się do pracy, po coś jeszcze

Re: a wyjazdy??

Oliwija.. to moje 3,5 letnie dziecko chodzi w jednych butach na wiosne, jednych butach latem i jednej parze zima... Kupuje dobre buty bo na kazda prae przeznaczam sporo p [ieniedzy. Np zimowe nie przemakaja wiec nie ma sensu kupowac 2 par bo po co? To samo lato - ma te z wiosny jesli jest

Re: a wyjazdy??

Z tego co obserwuje moich znajomych i jak sama robie to 2-3 pary butów na sezon + domowe to żadem luksus - np na zimę mam śniegowce (czyli ocieplane kalosze), ocieplane wyższe półbutu i bardzo ciepłe kozaczki. -- Stanowczo odradzam korzystanie z serwisu www.superfoto.pl

wyjazd a grzybice (początek wątku)

mam pytanko cierpię bardzo często na grzybice a teraz mam wyjazd nad morze może macie jakieś sposoby aby nie dostać zakażenia jakieś globulki bez recepty żeby je brać 2 tygodnie albo jakiś płyn którym się podmywać lekarz mi nie chce przepisać żadnych globulek na recepte bo narazie nic mi nie

Re: wyjazd a grzybice

"recepte trzeba, bo trzeba wiedziec jaka" no ciekawe, a w takiej np w Kanadzie dwa srodki na grzyby dostepne bez recepty i to na polkach (tzn nie trzeba prosic farmaceuty przy kasie zeby podal/a jak np niektore rzeczy ze np. ilosciowo ograniczone) Canesten i Monistat globulki, krem 7 dni

1 2 3 4 5 6