wyszukiwanie zaawansowane
351 816 wyników w czasie 2 894 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

A200 (początek wątku)

Chiałbym zapytać bardziej doświadczone osoby co myślą o aparacie Konica - Minolta A200, przeczytałem i porównywałem chyba wszystkie opinie i testy ale chcę przed ewentualnym zakupem prosić o opinię na łamach tego forum. Z góry serdecznie dziekuje.

Re: A200

> Chiałbym zapytać bardziej doświadczone osoby co myślą > o aparacie Konica - Minolta A200, przeczytałem > i porównywałem chyba wszystkie opinie i testy ale > chcę przed ewentualnym zakupem prosić o opinię na łamach tego forum. > Z góry serdecznie dziekuje. Naprawdę

KOD -200, a Kibole 200 000.

I jak zwykle KODowcy zaatakują spokojnych i pokojowo nastawionych kiboli, a Płaszczakowcy będą ich bronić i dokopią KODowcom-jak zwykle zresztą! -- Dzielna walka wybitnego stratega: tiny.pl/htd75 Niestety nie dał rade i poległ

PLN200 a nie 200 PLN (początek wątku)

Pomóżcie mi proszę. Mam gościa w biurze, który przy pisaniu kwot używa formatki PLN200.Jest to albo amerykański albo angielski styl. Mało tego zaczyna narzucać to innym. Gdzie znajdę informacje o pisowni tego typu w języku polskim?

Re: PLN200 a nie 200 PLN

laura_anna: > Pomóżcie mi proszę. Mam gościa w biurze, który przy pisaniu kwot używa > formatki PLN200.Jest to albo amerykański albo angielski styl. A piwo pija na litry czy na pinty? W języku polskim przyjęto (poza specjalnymi efektami, np. humorystycznymi) pisać jednostki ZA

Zdjęcia:

a 200 tys

to moze wystarczy, ale na zaliczke na mieszkanie... jeśli np. ja chcialabym sobie kupic teraz wieksze nowe mieszkanie, takie powiedzmy 70m2, to muszę mieć co najmniej 400 tys. jeśłi nie mam żadnego kapitału, a wiele osób jest takich, to rzeczywisty koszt kredytu na 30 lat sięga 650tys

kredyty

bierze się 200tys, a spłaca 325tys... wiem, że lepsze to niż nieposiadanie mieszkania, ale dziwię się, że kredyty biorą bardzo młodzi ludzie, o zarobkach bardzo średnich... życie w kredycie - to nie dla mnie. na szczęście nie muszę go brać póki co.

A może 200%?

Po pierwsze - Co ma Dżizas do judaizmu? Po drugie - Gdzie wyczytaliście, że to był katolik? -- Religia jest dla ludzi bez rozumu. Józef Piłsudski

Re: A może 200%?

amenominakanushi-pan-poczatku napisał: > Po pierwsze - Co ma Dżizas do judaizmu? > Po drugie - Gdzie wyczytaliście, że to był katolik? Jasne, że ma. Przede wszystkim pojawienie się Jezusa (a jest to fakt historyczny, niezależny od wiary) dezaktualizuje judaizm

Cannon A-200 (początek wątku)

Chciałbym kupić tani apar.cyfr. ostatnio widziałem promocje na Cannona A-200 co o nim sądzicie. Jak bede robić odbitki to 10x15 ale wiekszosc zdjęć bedzie na kompie.

Re: Cannon A-200

Siemak, wlasnie zamierzam kupic A200, rozejrzalem sie dokladnie i z tego wszystkiego wnioskuj ze jest to najlepszy aprat w rej cenie,dosc tani jak na swoje mozliwosci, jak kupie to z checia sie podziele doswiadczeniami. Pozdrawiam!!!

a moze 200

moze dojdziemy do 200? tylko ze musze sie duzo uczyc, za to lipiec bedzie moj i spokojnie pociagne nawet do 250. z wasza pomoca oczywiscie

Re: a moze 200

ivan.lukov napisał(a): > tylko ze musze sie duzo uczyc Ivan, a gdzie zdajesz? - jeśli można wiedzieć

a gdzie 200zł?

czyżby ...

A ja dostalem $200

za otwarcie konta czekowego w Capital One w USA, jedynym warunkiem bylo Direct Deposit ktore i tak uzywalem w Chase, a Chase tak mnie wyrolowal ze bez zadnego uprzedzenia wtedy gdy placilem kazda rate na czas podniesli moj APR na Visa card z 9.9% na 23%!!! za to im nigdy nie wybacze i ze

Airbus A320-200

Airbus A320-200

1 2 3 4 5 6