wyszukiwanie zaawansowane
39 625 wyników w czasie 3 270 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

25 n/t

-- src="<a href="b2.lilypie.com/TTA-p1.png"" target="_blank">b2.lilypie.com/TTA-p1.png"</a> alt="Lilypie 2nd Birthday Ticker" border="0" width="400" height="80

25 n/t

-- "Jakby im tak odjąć trochę jedzenia a dołożyć roboty, to zaraz by się im głupot odechciało"

wcześniaki 25t.c. a żłobek (początek wątku)

Moje bliźniaki mają teraz 2,5 latka, chciałabym je dać od września do żłobka ale one jeszcze swoim rozwojem nie dogoniły rówieśników,lecz widze że się w domu już nudzą i zabawy ze mną też są już nie ciekawe. Mam dylemat, sama nie wiem co mam robić? bo one jeszcze nie mówią i zupełnie samodzielnie

Re: wcześniaki 25t.c. a żłobek

wybrałam młodsza ze względu na większa ilośc opiekunek w stosunku do ilości dzieci. Na plus: szybko nauczyła sie sama jeśc, ubierać, zapinac buty itd, rozwój społeczny i intelektualny tez moim zdaniem na tym skorzystał - lubi sie bawić z innymi, spiewa, tańczy, ładnie mówi (teraz ma 2,5 roku). Na

Zdjęcia:

O/T Epizod 25

Gość portalu: Illain napisał(a): > Po prostu mysle, ze przy niektorych zawodach, w ramach rekompensaty, pozada sie > literatury nie wymagajacej wielkiego wysilku umyslowego. Aaa, poczułem się z lekka ubodziony ;)) Bo z tego powyższego wynika a rebours, że skoro ja lubię w czasie

Re: O/T Epizod 25

> Aaa, poczułem się z lekka ubodziony ;)) Bo z tego powyższego wynika a > rebours, że skoro ja lubię w czasie wolnym męczącego Dukaja, to w czasie > pracy się intelektualnie relaksuję? Jest jeszcze i ta możliwość, że ktoś lubi > się męczyć i w pracy, i po. Umysłowym masochistą bym

AlpacaT/25 zabrakło (początek wątku)

Z jednego motka wyszła mi średnia chusta Frozen Leaves, a z pozostałości zrobiłam sobie Abrazo (Alpaca T/25 kolor 01 jasnoszary) i zabrakło mi na wykończenie. Może u kogoś poniewiera się jakaś resztka niepotrzebna i chciałby się pozbyć to odkupię, myślę, że wystarczyłoby mi 10 metrów.

wymiary dzidzi 25 t (początek wątku)

bobasa!a moze to sie wyrówna?pozdrawiam! karola i adas (25t)

Re: wymiary dzidzi 25 t

Witam, jestem w 25tyg i mój synek jest podobno baardzo duży ( z reszta ma po kim :)ja mam 175, a maz 195cm, ale lekarz powiedział ze wszystko w normie, a mój maluszek najprawdopodobniek bedzie miał ok 4 lub wiecej kilo przy porodzie, dlatego tak bardzo sie tego boje, ale na pewno wszystko

Re: 25 t.p.

Jeżeli chodzi o polski czołg średni, to były dwa podejścia. Pierwsze z początku lat 30., kiedy rozważano wielowieżowe monstrum z 7-osobową załogą, działem 65- 75 mm, 3 kmami. Masa miała wynosić 23 tony, pancerz sięgać 50 mm, a prędkość - 40 km/h. Drugie, bardziej przytomne, z końca lat 30

A te pozostałe 25% ma urlop... n/t

25 a urodziłam, jak miałam 26. n/t

-- Nowe fotki - jesienne

13:25 a Hasz juz nawalony? n/t

1 2 3 4 5 6