wyszukiwanie zaawansowane
3 899 wyników w czasie 2 038 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

308

iwo_ napisał: > A może stukniesz się w łeb???!!! > Przepraszam tak ważna linia o tak dużej frekwencji ze zjazdami na 170 musi istnieć.Gdyby ja zlikfidowali to sprawa trafiła by do trybunału sprawiedliwości. Juz widze te przepełnione autobusy te drzwi nie mogace sie zamknac z

Re: 308

iwo_ napisał: Jak nie masz z nia styczności, a > tylko numerek Ci się nie podoba, to nie znaczy, że ma być zlikwidowana. Kilka > dni temu na 308 widziałem przegubowca, który pękał w szwach przy Żabie. > Poczytaj sobie wątek o 308 na moim forum, to zmienisz zdanie i przekonasz

i nie 308 238 metrów a 308 438 m ;)

Re: 308 238 km, czyli 57 okrążeń (nie) po 5412

taaaa.... METROW a nie KM!!!

Mauser 308

A tu jest juz profesjonalnie przrobiony(z nowa lufa) na kaliber 308 (NATO 7.62x51) lub w orginalnej wersji. Zaplacic przez telefon/karta kredytowa(mozna wyslac czeka tez) i UPS przyniesie do domu

Zdjęcia:

Re: 308

A jaki problem? Może zamiast blokowania marszu także dzień ciszy?

308 domysłów

że to jest post nr 303 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=10322&w=10490096&a=15659906 -- Są trzy rodzaje kłamstw: małe kłamstwa, wielkie kłamstwa i

Nr. 308

: - Widzi pan, do czego może doprowadzić alkohol? - Najgorsze jest to, że to właśnie ja miałem odjechać pociągiem, a koledzy tylko mnie odprowadzali...

peugeot 308 (początek wątku)

Samochód Peugeot 308 silnik benzynowy 1,6 120 KM. Uruchomił się ładnie, ale: 1.Kontrolka z symbolem silnika nie zgasła, 2.Po zwiększeniu obrotów na wyświetlaczu wyświetlił się napis Faulty antypollution. 3.zużycie paliwa chwilowe - 0,0 l/100km 4.po zatrzymaniu się i wyłączeniu silnika pracuje

Peugeot 308 CC (początek wątku)

Nazwać Peugeot 308 CC autem sportowym to już gruba przesada... a może autor nie miał do tej pory okazji jeździć niczym mocniejszym niż 2-litrowy 140-konny diesel??

308 milionów Amerykanów...

... i ani jednego Rooney`a. -- www.eatmyshit.blox.pl Blog klasy B

Re: 308 milionów Amerykanów...

a bija Polakow na zawolanie

Wreszcie mamy nowego Peugeot'a 308!!! (początek wątku)

www.autofilmy.info/nowo-ci-samochodowe/nowy-peugeot-308.html?Itemid=1 Peugeot oficjalnie zaprezentował zdjęcia dawno oczekiwanego modelu 308, który będzie następcą modelu 307. Zdjęcia te, nie

Re: Wreszcie mamy nowego Peugeot'a 308!!!

I znowu najładniejszy kompakt . Japonczyk powinien przyjechać wcześniej na szkolenie do żabojada a oni przyjeżdżają jak juz są na emeryturce żeby obejrzeć Tour Eiffel . -- How much Wood Would a Woodchuck Chuck (1976)

1 2 3 4 5 6