wyszukiwanie zaawansowane
406 wyników w czasie 873 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Allroad czy A6 (początek wątku)

Czy ktoś może wie,czy Allroad na najniższym nastawie zawieszenia jest dużo miększy niż A6 ze zwykłym podwoziem. Pozdrawiam.

Re: Allroad czy A6

Rozumiem,że nie pytasz (bo wiesz)- a ja nie odpowiadam(bo nie wiem). Pzdr. Przemek PS.Pomykam A6.

Audi A6 Allroad (początek wątku)

...oj takiego Audika nie od "magika" wyczarować z własnej kieszeni ale czy wtedy to coś zmieni?! p.s. pzdr;-)))

AUDI A6 allroad 2004 (początek wątku)

Witajcie, ktoś użytkował to autko? jest takie do kupienia z przebiegiem 110 tys. km - przebieg pewny. samochód jeździł w Polsce i trochę obawiam się tego pneumatycznego zawieszenia. może podrzucicie jakieś info.dziękuję

Re: AUDI A6 allroad 2004

Tu zapytaj kilka osob ma, ja mialem ale zwykle A6 silnik 1.8T wiec nie podejmuje sie doradzania. www.audiklub.org/phpBB2/ -- some things are best left alone

Zdjęcia:

No tak "jezdze"... a6... allroad...

buhaha Tzn., ze jak ktos napisze, ze jezdzi trabantem 601 to bedzie nalezec do "nizszej rasy", tak? buhaha PS Nigdy juz tego nie skapujesz, stary, nigdy... Fala w wojsku to prawie to samo, tyle, ze przyznaja sie do niej otwarcie tylko prymitywy.

Re: No tak "jezdze"... a6... allroad...

nazimno napisał: > buhaha > > Tzn., ze jak ktos napisze, ze jezdzi trabantem 601 to bedzie > nalezec do "nizszej rasy", tak? Mylisz się, do wyższej. On tego Trabanta MA a tamten kolega swoje wspaniałe A6 tylko wynajmuje. Co z tego że jedna rata leasingu wynosi

Audi Allroad a A6 Avant quattro (początek wątku)

)? Tak w ogole to wedlug Auto Motor und Sport Allroad wcale nie zginie, jak sie wydawalo po prezentacji Pikes Peaka. Bedzie nie tylko taka wersja A6 ale i A4 i A3.

Re: Audi Allroad a A6 Avant quattro

Masz racje, sprawdzilem jeszcze. Okazuje sie, ze oprocz tej czterostopniowej pneumatyki Allroad dysponuje jeszcze podobno przekladnia redukcyjna. Zapytalem bo w artykule w AMuS napisali, ze te Allroady beda bardziej dla picu a mniej do zjezdzania w teren niz dzis. Pneumatyczne zawieszenie

Re: tak samo jak A6 & Allroad

mike68 napisał: > jeżdżę i tym i tym tyle ze pierwsze diesel a drugie benzyma biturbo > i naprawdę jest to auto o wiele lepsze od A6 a czytajac temat wideze ze lepiej > 530D niz X3 czyli odwrotnie To ty chyba nie za bardzo sie orientujesz o czym piszesz. Allroad to tylko

Re: tak samo jak A6 & Allroad

jeżdżę i tym i tym tyle ze pierwsze diesel a drugie benzyma biturbo i naprawdę jest to auto o wiele lepsze od A6 a czytajac temat wideze ze lepiej 530D niz X3 czyli odwrotnie

Zepsute Audi A6 allroad, znikad pomocy! (początek wątku)

W maju kupilem Audi A6 allroad 2,7 biturbo.Zepsul sie. Pojechalem czym predzej do autoryzowanej stacji obslugi. W samochodzie zdiagnozowano uszkodzenie walu Kardana i dokonano jego wymiany. Jakiez bylo moje zdziwienie, gdy po zaplaceniu faktury i wyjechaniu z serwisu okazalo sie, ze

Re: Zepsute Audi A6 allroad, znikad pomocy!

No wiesz,ty sie Robercie naprawde nie masz o co obrazac bo napisalem ci tylko prawde:))Jak bys mial kase na naprawde tego auto to bys go dal do sprawdzenia w Szwecji:))Cudow nie ma,kazdy servis musi umiec to auto naprawic.A w polsce jest stado baranow,co oni wymslili do tej pory

Instrukcja obslugi do Audi A6 Allroad 2001 (początek wątku)

Witam. Pilnie potrzebuje instrukcje obslugi do Audi Allroad 2001 (lub zblizony)w jezyku polskim, lub informacje skad taka instrukcje mozna zorganizowac.

Re: Instrukcja obslugi do Audi A6 Allroad 2001

Kup w ASO, zakladam, ze skoro do wszyskich bmw maja dostepne za 30-50 pln polskie instrukcje to i do audi powinny byc. A czego Ty chcesz sie dowiedziec z tej instukcji? Moze wiecej dowiesz sie na forum audiklub.org ? Tylko jak tam na dzien

Audi A6 Allroad Quattro po raz trzeci

Takie auto ma sens. Wjedzie wszedzie tam gdzie wiekszosc SUVow, ale jednoczesnie prowadzi sie normalnie w zakretach i na autostradach.

Audi A6 Allroad Quattro po raz trzeci (początek wątku)

czy tylko ja nie widzę różnicy między tym Allroad a poprzednim modelem? gratulacje VW , nie ma to jak sprzedać dwa razy to samo ;]

sprzedałem A4 i co teraz ? A6 czy Allroad ? (początek wątku)

A6 2.5 TDi quattro z 2002 roku czy ten sam silnik w Allroad z 2000 roku - może ktoś ma jakieś rozeznanie ?

Re: sprzedałem A4 i co teraz ? A6 czy Allroad ?

moze nowe a6 z 2.4? wzialbym allroada w sumie. Komfort jest znacznie mniejszy, wiekszych problemow nie ma. Jezeli jeszcze jezdza bo pompa nie siadla to nic nie powinno sie stac. Conajwyzej problemy moga sprawic wahacze w a6 zwyklej, a w allroadzie zawieszenie pneumatyczne jest bardzo

1 2 3 4 5 6