wyszukiwanie zaawansowane
4 742 wyników w czasie 1 743 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

audi a6 3.0tdi czy audi a6 2.0tdi (początek wątku)

Re: audi a6 3.0tdi czy audi a6 2.0tdi

Audi A6 0,9 TCE 90KM. Nowoczesne, z turbo -- rysiekk111 napie...ł: jedynym realnym wyjąściem wydaje się wprowadzenie zakazu emisji spalin w miastach

Audi A6 3,0 TDi / 2,0 TDi

Cytat: "Die TDI-Motoren in A6 Mit dem neuen 3.0 TDI-Sechszylinder hält ein wahres Kraftpaket Einzug in der sportlichen Business-Klasse. Dieser Motor bietet ein im Wettbewerb beeindruckendes Leistungs- und Drehmomentpotenzial: 225 PS und 450 Newtonmeter. Das maximale Drehmoment steht

Audi A8 3,0 TDi

Cytat: "Der Sechszylinder im A8 3.0 TDI quattro leistet 171 kW (233 PS) bei 4.000 1/min und mobilisiert ein beeindruckendes Drehmoment von 450 Newtonmetern zwischen 1.400 und 3.250 1/min. Damit sprintet die leichtgewichtige Luxuslimousine mit Aluminium-Karosserie in gerade 7,8 Sekunden von

Audi A6 2.5 TDI (początek wątku)

Witajcie!Mam taki dylemat.W salonie Audi maja do sprzedania dwie,czy trzy Audice A6 Avant 2.5 TDI.Nieźle podpasione-skory,bixenony,multitronik itd.Są to nowe samochody,ale w starej budzie.za to w super cenach-130 000 zł.Sa to auta,ktore nie zeszly przed wejsciem nowego Avanta A6.Teraz nie

Re: Audi A6 2.5 TDI

Witam! jesli rocznik 2005, to bardzo dobra cena jak na tak wposazone A6 z tym silnikiem.gorzej,jesli to 2004. Pozdrawiam Łukasz

Zdjęcia:

A6 3.0 TDi quattro (początek wątku)

232PS. Miał ktos? Buda jak buda, w zasadzie chodzi mi o sam silnik. Sprawdza sie to? Czy sypie jak prawie kazdy szlamojad? Auto nie dla mnie, ktos z rodziny zainteresowany jest kupnem (napalony jak szczerbaty na suchary he he)

Re: A6 3.0 TDi quattro

Jest dokładnie tak, jak dark13 pisze. Ja myślałem kiedyś o tym wozie z takim właśnie silnikiem, ale mądrzy i życzliwi mi ludzie ten samochód mi odradzili . Ze swojej strony dodam, że napęd quatro jest bardzo delikatny, średnio niezawodny POTWORNIE, POTWORNIE kosztowny w serwisowaniu. Reasumuj

Audi A6 3.0 TDI (początek wątku)

Audi A6 to przepiękny wóz,szczególnie z silnikiem 3.0 TDI Quattro Tiptronik.To jest dosłownie poezja.225 km i 450 NM robi swoje.Niektóre elementy A6 są wykonane z aluminium,dzięki czemu jest ona o wiele lżejsza.Kto by pomyślał,że A6 jest cięższe od A4 zaledwie o 75kg!Jakiś czas temu byłem na

Re: Audi A6 3.0 TDI

Mój 11-letni chrześniak ma taki styl wypowiedzi i opinię o dyzlach. -- www.rubikkon.pl/

AUDI A6 2.5 TDI (początek wątku)

prosze o opinie w/w auta z 2000roku

Audi A6, C6 3litry TDI (początek wątku)

Ścina przednie opony od środka - dlaczego jeśli ktoś wie proszę piszcie. Zbieżność , kąt pochylenia zostały sprawdzone . Auto bez wypadkowe

Re: Audi A6, C6 3litry TDI

Moje od nowości

TDI czy V6?

Nie rozumiem po co kupować pierdzącego, trzęsącego się dieselka, kiedy za te same pieniądze można mieć porządne, benzynowe V6. Na przykład cena Citroena C5 3.0 V6 Exclusive + zapas paliwa na 100 kkm = cena gołego A4 1.9 TDI + zapas paliwa na 100 kkm. To samo dotyczy Forda Mondeo 2.5 V6 24V

Re: TDI czy V6?

Gość portalu: k3 napisał(a): > > Hmm.. ciekawe rzeczy.. To moze wytlumaczysz dlaczego Audi, BMW i Mercedes > (kolejnosc alfabetyczna ;) robią swoje topowe modele z dieslem

Audi A 6 1,9 TDI czy 2,5 TDI? (początek wątku)

Witam Obecnie zmieniam auto i zainteresowałem się Audi. Moje poszukiwania ograniczyły się do modelu A 6 w kombi rocznik 2000-2001. MOje pytanie dotyczy dwuch rodzajów silnika, który wybrać: a. 1,9 TDI 130 koni b. 2,5 TDI 150 koni c. znalazłem takiego w niemczech w świetnym stanie ale nie

Re: Audi A 6 1,9 TDI czy 2,5 TDI?

c. 180KM- najmocniejsza wersja 2,5TDI razem z napedem 4X4...

Audi A4 1.9tdi czy A6 2.5tdi?? (początek wątku)

Pora na zmiane autka:)"80" dobrze służyła ale wiek robi swoje teraz mam tak koło 35tys na samochód i sie zastanawiam co lepsze nowsze z mniejszym silnikiem A4 czy starsze ale mocniejsze A6??Prosze o odpowiedzi osoby które jezdziły którymś z wymienionych aut.

1 2 3 4 5 6