wyszukiwanie zaawansowane
177 wyników w czasie 1 144 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Niemcy będą obniżać podatki

Gość portalu: Hans napisał(a): > w kieszenie zostaje 60% pensji brutto. Sprobuj tyle wyciagac w > Polsce... A to dopiero poczatek: do tego dochodzi jedynie 16% > VAT, cenach przelotow kontynentalnych ok. 50-75 euro, braku > oplat za parkingi, idt., itp... Ktore to

Re: Niemcy będą obniżać podatki

01boryna napisał: > Gość portalu: Hans napisał(a): > > > > > w kieszenie zostaje 60% pensji brutto. Sprobuj tyle wyciagac w > > Polsce... A to dopiero poczatek: do tego dochodzi jedynie 16% > > VAT, cenach przelotow kontynentalnych ok. 50-75 euro

Re: Sprowadzone z Niemiec bez blach - można jeźdz

Gosia, jest rozwiązanie i chyba zrobię tak: po zapłacie akcyzy i zaśw. o VAT idę zarejestrować na tablice czasowe. Zapłacę 60 zł i spokój. I mam z luzem 30 dni na rejestrację właściwą. A bez sensu żeby samochód stał z ubezpieczeniem na parkingu do 15. IV.

Re: Koncepcja budowy parkingu przy ul. Szopena

do podobnych działan niemców w trakcie okupacji .A także komuchów w latach 60-70 - niszczących secesyjne kamieniczki jako symbol "zgniłego mieszczaństwa' Pozdrawiam

Zdjęcia:

Francja, Niemcy i Polska - suplement (początek wątku)

drodze poza terenem zabudowanym ogranicza się prędkość z powodu stacji benzynowej albo na autostradzie (A4) z powodu zjazdu/wjazdu (wyjazd z parkingu dla TIRów we Wrocławiu, kierunek na wschód - ograniczenie chyba do 60!!!) Ceny paliw :-) Dla jadących do Francji: ceny paliw na stacja przy

122 lata zajmie Niemcom spłacanie długow panstwa

Co najmniej 122 lata zajmie Niemcom spłacanie długów państwa Budżet Niemiec budujących od kilkudziesięciu lat zapisaną w konstytucji "społeczną gospodarkę rynkową" przypomina ser szwajcarski. W najbliższych czterech latach Niemcom zabraknie w państwowej kasie 60 mld euro. Niemcy nie chcą

Co najmniej 122 lata zajmie Niemcom spłacanie.... (początek wątku)

budujących od kilkudziesięciu lat zapisaną w konstytucji "społeczną gospodarkę rynkową" przypomina ser szwajcarski. W najbliższych czterech latach Niemcom zabraknie w państwowej kasie 60 mld euro. Niemcy nie chcą jednak reform. Trwają w iluzji dobrobytu, który ma im zapewnić właśnie społeczna

Niemcy beda splacac swoj dlug 122 lata !!!!!!!!!

Co najmniej 122 lata zajmie Niemcom spłacanie długów państwa Małgorzata Zdziechowska Budżet Niemiec budujących od kilkudziesięciu lat zapisaną w konstytucji "społeczną gospodarkę rynkową" przypomina ser szwajcarski. W najbliższych czterech latach Niemcom zabraknie w państwowej kasie 60

Re: U w a g a - będą w Małopolsce ograniczenia

konferencjach prasowych. (GRZEGORZ SKOWRON) Ponad 300 patroli na Błoniach a 20 na dworcach kolejowych i ulicach prowadzących do Błoń, kilka szpitalnych namiotów medycznych, 50 karetek (w tym jedna z Wielkiej Brytanii i osiem z Niemiec), wzmocnione dyżury w szpitalnych oddziałach ratunkowych - to

Re: Byłem w sobotę w Berlinie

zaszokowales mnie pit, nie sadzilem ze potrafisz kurturalnie dyskutowac. a co do parkingow, niemcy licza ponad 82 miliona mieszkancow, i maja zarejestrowanch ponad 60 milionow samochodow, czli dwa na glowe kazdego mieszkanca powyzej 17-tego roku zycia, nie jest weic dziwne ze ciezko o parking

Re: Byłem w sobotę w Berlinie

Gość portalu: oberschlesier napisał(a): > zaszokowales mnie pit, nie sadzilem ze potrafisz kurturalnie dyskutowac. > a co do parkingow, niemcy licza ponad 82 miliona mieszkancow, i maja > zarejestrowanch ponad 60 milionow samochodow, czli dwa na glowe kazdego > mieszkanca

Re: Samoloty Ryanair będą latać z Gdańska

Wreszcie! niestety szkoda, ze Hahn ma paskudne polaczenie do innych miast a pozadnego auta nie mozna zaparkowac bo parking na trawce jest nadal nie strzezony... mimo tego to chyba taniej zaplacic okolo € 60-80 za lot i pojechac taksowka do Frankfurtu nad Menem niz placic okolo

1 2 3 4 5 6