253 wyników w czasie 338 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Audi A8 - pytanie o historię (początek wątku)

Witam Czy zna ktoś może stronę o Audi A8, która podaje jakie zmiany następowały w poszczególnych latach produkcji? Chodzi mi szczególnie o wejście 5-biegowej skrzyni automatycznej. Drugie pytanie - czy do poprzedniego modelu A8 da się wsadzić 6-biegowy automat z obecnego modelu i ile taki

Re: Elastyczność Audi A8 W12

Nie wiem, może sie nie znam ale skoro to automat to przy przyciśnięciu do dechy powinien redukować bieg, czyli zmierzenie elastycznośći przy 80km/h na 5 biegu nie jest możliwe. Chyba że to taki automat w którym można samemu zmieniać biegi także. Nie ma wiecej info pozdr

Re: Elastyczność Audi A8 W12

Gość portalu: marlesz napisał(a): > Nie wiem, może sie nie znam ale skoro to automat to przy przyciśnięciu do dechy > powinien redukować bieg, czyli zmierzenie elastycznośći przy 80km/h na 5 biegu > nie jest możliwe. Chyba że to taki automat w którym można samemu zmieniać biegi

14,5L GAZU PO MIEŚCIE AUDI 80 1.8 AUTOMAT (początek wątku)

Czy to normalne. Jestem posiadaczem Audi 80 1.8 Automat z 1986r gaz/benzyna. Po testach sprawności instalacji gazowej, regulacjach mieszanki spalanie waha się w granicy 14 - 14,6l /100km. Według mnie to trochę za dużo. Silnik posiada system pełnego wtrysku KE-Jetronic. Kiedyś miałem podobny

Re: 14,5L GAZU PO MIEŚCIE AUDI 80 1.8 AUTOMAT

Nie sądzę, że to dobry pomysł. Przykład: kolega ma VW passata z 1,8 na jednopunkcie. Po mieście etyliny ciągnie około 9l a gazu 10l. A więc to nie jest 20%. I co ty na to?

Zdjęcia:

audi b3 1,8s (początek wątku)

Witam. Mój problem polega na tym że bezposrednio po zatankowaniu gazu już nie chce palic na gazie.Odpala na benzynie a jak automat przełączy na gaz to gaśnie.Instalacja BRC,silnik na monowtrysku. dzieki za porady -- Zycie jest piękne powiedział prosiaczek po czym rzucił się w przepaść.

nowy silnik w Audi A8 - wersja bazowa (początek wątku)

Audi wprowadza do modelu A8 nowy silnik bazowy jest to znan z modelu A6 silnik FSI V6 3.2 o mocy 260KM ceny zaczynaja sie od 60.900 Euro wersja ma naped na przod i skrzynie Multitronic Vmax ograniczone do 250 km/h. 0-100 w 7,7s srednie spalanie 9,8l/100km na liscie opcji m.in: naped

Re: Nowe Audi A6, czyli mniejsze A8

Szczerze mówiąc - spodziewałem się czegoś więcej, szczególnie, że rendery prototypu przedstawione jakiś czas temu były bardziej obiecujące. A dostaliśmy coś pomiędzy A4 a A8 z zewnątrz + pomniejszone A7/A8 w środku. Mnie osobiście razi wysuwany ekran nawigacji - dużo bardziej podoba mi się

Re: DYZEL+AUTOMAT

kierowiec1 napisał: > Aktualny rocznik TÜV-Report min. podaje dla Audi A8 problemy z automatyka > powodowane przegrzaniem. I znowu to Audi.... :-) Pozdrowienia

Re: DYZEL+AUTOMAT

. Aktualny rocznik TÜV-Report min. podaje dla Audi A8 problemy z automatyka powodowane przegrzaniem. Oczywiscie nie kazdy tak ma, ale problem jest znany. A koincydencje miedzy szczelnoscia zabudowy automata, przenoszona moca i krotkoscia jego zycia zostaly rowniez zaobserwowane. Pozdr. K.

Re: audi a6

W takim przypadku polecam 3.0 tdi, w tym okresie byly dwa silniki: 225 KM i 233 KM, mialem allroada z takim silnikiem, jezdzilem nim ponad 5 lat. Koniecznie automat, 6 biegowy tiptronik. Jak pojezdzisz automatem, to na manuala nie spojrzysz. Nie bylo z nim zadnych klopotow. Niewielkie spalanie - w

Audi

Audi drewno jest prawdziwe. Sytuację ratuje skóra, ale tej jak na lekarstwo. Coś kręcisz. "Najwyższy model A6", podejrzewam, że chodzi o 4.2 ma skórzaną tapicerkę. > - Głupia skrzynia biegów. W japońskim aucie za tę kasę automat amienia > szybciej i bez takiego szarpania

Re: Audi

chodzi o 4.2 ma skórzaną > tapicerkę. > > > - Głupia skrzynia biegów. W japońskim aucie za tę kasę automat amienia > > szybciej i bez takiego szarpania. > > Jeżeli mówisz o nowym A8, to na razie nie ma nic lepszego niż 6-biegowy automat > . > > >

Audi A4 Avant, jaki silnik? (początek wątku)

Zamierzam kupic Audi A4 Avant,z automatem/multitronic rocznik 06/07.Jaki wybrac silnik, 2,0 czy 1,8TFSI albo 2,0TFSI?

1 2 3 4 5 6