wyszukiwanie zaawansowane
46 541 wyników w czasie 3 529 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Szukam opinii o Astrze 1.7cdti (początek wątku)

Proszę wszystkich użytkowników, albo pracowników opla o jakieś rzetalne opinie o tym samochodzie, a szczególnie silnika. Będę wdzięczny za info o spalaniu, typowych usterkach i hałasie podczas jazdy. Pozdrawiam

Re: Szukam opinii o Astrze 1.7cdti

Nie ma tu nikogo kto zna ten samochód?? nie wierzę!

DIesel CDTI 1,7 Opel (początek wątku)

Witam Pytanie do uzytkowników opli z silnikiem cdti w astrze.Czy to dobry motor?, jakie ma spalanie,czy sa kłopoty z eksploatacją i ogólnie opinie .Pozdrawiam i dziekuje.

Opel Combo 1.7 CDTI (początek wątku)

Jeździ (ł) ktoś z Was może czymś takim? Mój Peugeot Partner ma już 7 lat, chce go wymienić na coś nowszego. Wpadł mi w oko taki opel - niecałe 4 lata, raptem 80 tys. na liczniku. Silnik jak w tytule wątku. Chodzi o używanie jako auto rodzinne, 15 - 20 tys. km rocznie. Jakieś opinie? Nigdy czymś

Zdjęcia:

Opel Meriva 1,7 CDTI proszę o opinie (początek wątku)

prosze posiadaczy tego auta o opinie, jak się jeździ, jak z częściami , co najszczęściej się psuje.dzięki.

opel astra II 1,7 CDTI - jakie opinie? (początek wątku)

przymierzam się do kupna kompakta i rozważam astre w dieslu. I tu moje pytanie do wlascicieli tegoz pojazdu. Jakie sa koszty ekspoloatacji, ile to pali, czy sie czesto psuje, jakie wady i zalety....?

Re: opel astra II 1,7 CDTI - jakie opinie?

jeszcze lepiej 1.6 16V. Diesel 1,7 CDTI 80 KM to silnik troche mało dynamiczny ale do normalnej jazdy wystarczy - spalanie od 5,5 do 6,5 w miescie.

Astra II 1,7CDTI 2004 (początek wątku)

jakie są wasze opinie na temat tego silnika

Re: Astra II 1,7CDTI 2004

hmm a zrobilem na tym silniku jakieś 130 000 i jest ok jezeli nie jestes urodzonym Kubicą a auto traktujesz jako transport z punktu a do b - polecam ten silnik ps z wszystkich silników diesela do tej pory tylko ten sie ostał znaczy najlepszy

Re: meriva 1.7 cdti

Czasami jest tak ze rozrusznik kreci sie na zimno a nie kreci jak jest cieply. Ale po zrobieniu jednego kolka jeszcze bylby zimny. W kazdym razie to nie akumulator, stawialbym na rozrusznik. Podjedz do elektryka, on bedzie wiedzial co polaczyc zeby wirnik rozrusznika zie zakrecil bez zazebiania

Opel Astra II 1.7 CDTI (początek wątku)

Poszukuję z zamiarem zakupu Opla Astry II z silnikiem diesla 1.7 CDTI. Chciałbym prosić użytkowników takich aut o opinię na ich temat, jak się sprawują i z jakimi problemami technicznymi/ekspolatacyjnymi można się w tym modelu spotkać. Szczególnie prosiłbym o informację czy silnik 1.7 CDTI

Opel Meriva 1.7 CDTI | Za kierownicą

Nie rozśmieszajcie mnie. Za 90-100tyś mam dużego kombiaka średniej klasy z lepszym wyposażeniem, silnikiem, itd...

Re: Opel Meriva 1.7 CDTI | Za kierownicą

no jakie by fajne nie bylo przy cenie bazowej 80 tys to nie ma prawa sie sprzedawac za te pieniadze mamy np skode superb kombi, gdzie bazowa opcja ma xx razy wiecej bajerow plus 2x miejsca a juz 100tys za auto klasy B+ to jest pewnego rodzaju zboczenie, to ile przepraszam kosztuje zafira?

Re: astra 1.7cdti-komputer

Jesli samochod nie jest na gwarancji to po co zaraz do ASO? Przyczyn moze byc duzo i niekoniecznie powaznych wiec poszukaj dobrego warsztatu ktory specjalizuje sie w diagnostyce i naprawie silnikow a bedziesz wiedzial na czym stoisz .Raczej chyba nie oczekujesz ze ktos tu zrobi to przez

1 2 3 4 5 6