wyszukiwanie zaawansowane
6 299 wyników w czasie 444 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Dlaczego 206,a nie 207?:)))

wlasnie,dlaczego ten numerek a nie inny,dlaczego nie 207....?? hahahahaha...

A 2.07 było 99999 kliknięć. Naprawdę!

pajacyk.pl/ile.php -- Z tym filozaniem to jest tak, że jak człowiek za bardzo się w nie zapuści,to mu wyjdą takie kocopoły,że w końcu zapomni od czego

Re: A 2.07 było 99999 kliknięć. Naprawdę!

fatalnie.

Re:powinni dołożyć pociagów, a nie kołujace 207

To jeszcze nam powiedz, jak się zamienia autobus na pociąg

Re:powinni dołożyć pociagów, a nie kołujace 207

Zamiast krążących po Ursusie autobusów lepiej by dodali więcej pociagów, bo nie wiem do czego ma dowozić ten autobus 207, jak w godzinach szczytu nie można wsiąść do pociągu na przystnku w Ursusie, tak samo zamiast uruchamiać 394 mogli zwiekszyć częstotliwość 194 i wydłużyć trasę w kierunku

Zdjęcia:

Re: Posypały się mandaty na A1. Rekordzista: 207

Nie doczytałeś złapano kilku bez dokumentów. Zabranie prawa jazdy nie wystarczy aby człowiek nie prowadził pojazdu. -- lisa2

Re: Posypały się mandaty na A1. Rekordzista: 207

wiesenblum napisał: > No jak już znalazł się ktoś z poczuciem wolności, odwagą, żeby je realizować, Tak, to poczucie wolności. Realizuj je sobie na torze wyścigowym, ale nie w miejscu, w którym twoje "poczucie wolności" zagraża bezpieczeństwu innych ludzi. Nie każdy ma ochotę ścigac si

Re: Impreza klubowa 2.07 piatek(do Cam'a)

twoja wypowiedź zabrzmiala tak jakby w tbg nie bylo kobiet słuchających "ambitniejszej muzy". bez przesady. ja byłam i parę innych przedstawicielek "płci pięknej " widziałam.

D 207 czy D 208 a może michelin Pilot hpx (początek wątku)

Co do stada koni na tył jakie są wasze typy dla rozmiaru 190 50zr17. Głównie chodzi o przyczepność na winklach i wychylenia.Cekam na opinie. Pzdr

Re: D 207 czy D 208 a może michelin Pilot hpx

Witam... ja jestem bardzo zadowolony z D 208. Prowadzenie i trzymanie na zakretach znakomite... jedyny minus to zywotnosc, no ale cos za cos! Pozdrawiam

<a href="http://blog.tenbit.pl/blog-marysi/207" target="_blank"

IP: 83.238.231

Re: 207 W P I S W Y G R Y W A !

Viva to lepsza stacja od MTV. Zamurowalo, co? -- Czy jest na sali jakiś liberał? Szuwary Pany!

Re: 207 W P I S W Y G R Y W A !

trwam jest najlepszą stacją muzyczną! trwam rządzi!

<a href="http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=211&w=207" targe

ten watek juz byl.... -- UKI-OKI

Re: W Polsce dluuuuugi weekend!

Gos´c´ portalu: Pomocny napisa?(a): > to ja Pomocny jestem dupek do potegi OAKVILLE HYDRO FWOA-OAKVILLEHYDRO-1 (NET-66-207-104-0-1) 66.207.104.0 - 66.207.105.255 Hamilton Hydro / FibreWired FIBREWIRED-1BLK (NET-66-207-96-0-1) 66.207.96.0 - 66.207.127.255

1 2 3 4 5 6
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.