wyszukiwanie zaawansowane
611 098 wyników w czasie 3 123 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

zabawa - a gdyby tak 20 (początek wątku)

Rzucił mi się w oczy artykuł o mamie z Anglii niedawno urodziła 20 pociechę, 11 chłopców i 9 dziewczynek. Imiennicze spełnienie czy problem z wyborem, próbujemy ? :D 11 imion męskich 9 imion damskich

Re: zabawa - a gdyby tak 20

Bez konsultacji z mężem byłoby tak: Witold, Kornel, Tadeusz, Teodor, Mirosław, Andrzej, Jerzy, Henryk, Feliks, Marceli, Piotr; Kornelia, Janina, Nadzieja, Alina, Oktawia, Gaja, Leokadia, Justyna, Antonina W ramach ciekawostki: u męża nie przeszłyby Kornel, Andrzej, Henryk, Feliks i Leokadia :P

A tak poważnie: gdyby zaproponowali 20 mln.

na jakiś uniwersytet (prawdziwy uniwesytet w stylu Jagiellońskiego, Warszwskiego czy UAM w Poznaniu), to można by rozważyć taki gest. Wszak pieniądze na naukę były by inwestycją w przyszłość kraju. Ale budowanie czegoś takiego jak ta świątynia, to czysty SKANDAL i jawny dowód na to, że

Re: Świątynia Opatrzności Bożej

ba pomysleć gdyby Polske zjednoczyli Pistowie ślascy czy wielkopolscy, a nie kujawskie książątko 1, 20 w butach na koturnach (he he przypomina wam on kogoś?) bylibysmy krajem luterańskim z PKB równym PKB Niemiec -- Money making is a wonderful thing:)

a gdyby tak "godny" 20-metrowej wys. krzyż

Zdjęcia:

Gdyby tak było to mielibysmy po 20 latach

nie bilion długów III RP ale dwa biliony? -- Nie głosuję ani na PO ani na SLD - partie, które 01.04.2011 przyjęły ustawę ułatwiającą m.in. młodzieży posiadanie narkotyków. Dlaczego nie głosuję na PiS - nie ma potrzeby wyjaśniać.

Re: Gdyby tak było to mielibysmy po 20 latach

Już to chyba pisałeś. Pytam poważnie, popatrz na europejskie kraje, w których nigdy nie było komuny, jaki jest poziom życia u nich i u nas - zdajesz sobie z tego sprawę, jak jesteśmy w stosunku do nich zacofani cywilizacyjnie?

Gdyby tak pozwać 20 milionów Polaków za "kaczorów"

to skąd by Oni tyle więzień wzięli? A blachara - wiadomo - blachara jest i do tego bez majtek chodzi pisali!!!

a tak wyglądały po 20 minuntach

:))

20 złotych gratis od TakTak-a (początek wątku)

Jest jeszcze kilka dni na skorzystanie z możliwości uzyskania dodatkowych 20 zł w TakTak-u T-Mobile. Jeśli w dniach 17-31 października wydamy 30 zł, a potem w dniach 1-10 listopada doładujemy konto za kwotę 25 zł dostaniemy od TakTaka 20 złotych gratis. Wydaje mi się, że warto, tym bardziej, że

Re: 20 złotych gratis od TakTak-a

@moos dzieki za wiadomość. W sumie chyba niewiele mi brakuje do tej kwoty, a dziś do rodzinki to jest po co dzwonić, żeby się zgrać i wszystko ustalić przed jutrzejszym dniem

A gdyby radzieccy wizjonerzy opisali mundial 20... (początek wątku)

mocna rzecz. tylko nie jestem w stanie sobie wyobrazic tak wysoko rozwinietej technologii, ktora by utrzymala przy zyciu polska mysl szkoleniowa

Gdyby tak codziennie szukał i znajdywał 20 mld zl?

to PO roku 7120 mld Pora tańczyć na ulicach , hurrraaaaaaaa Sieg heil tuske , heil heil tuske :-)))) -- v.t.s = volk tuske sturm

Tak to dzisiaj jest :((( GDYBY BYŁO NP. 20 MIEJSC

W EUROPARLAMNCIE i 200 w polskim parlamencie to nie byłoby takich sytuacji, bo byłoby miejsce tylko do polityków, a tak to upycha się po kontach ..... .... .... Trzeba zmienić system, bo dziś nas nie stać na dziadostwo, kumoterstwo i nepotyzm! Pozdrawiam Gandalv

Re: Tak to dzisiaj jest :((( GDYBY BYŁO NP. 20 MI

Ja dostałem za pisanie głupot 1326 zł i 15 gr I jeszcze rozciągnęli mnie po "KONTACH". Brak tylko numeru konta. Wstaję o czwartej rano i czytam /z trudem/ od GW po Niedzielę tylko oportunistyczne teksty Króla (chyba Dawida).I taki bełkot medialny przy mej afazji jest mi na rękę /pardon

1 2 3 4 5 6
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.