wyszukiwanie zaawansowane
6 692 wyników w czasie 1 687 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Pomocy!!! (początek wątku)

Słuchajcie!! Mój syn w III klasie dostał zadanie z matematyki: PARA KONI W CIĄGU 1 GODZINY PRZEBIEGŁA 20 KM. ILE KILOMETRÓW PRZEBIEGŁ W CIĄGU GODZINY 1 KOŃ? Teraz tak, to logiczne, że też 20 km. Tylko, że on ma na to napisać jakieś działanie matematyczne, a za ch o lerę nie wiemy, jakie

Re: E36M3 vs Honda Civic - to dla qqbek

Swoją drogą, ciekawe jakim sposobem on "zgubił" ponad 20 koni. Sądząc po filmach, to jego M3 raczej jest zadbane, więc podejrzewam że mechanicznie też wszystko ok. A Wam ile koni ubyło w ciągu 20 lat? (ciągle mówię o motoryzacji!) Pozdrawiam

Re: Samochody

A JAKI CIE INTERESUJE?? BMW 5 PO TUNINGU ALPINY 20 LACZE Z TYLU 315/35/20 HEHE MYLEM TAKI NIEDAWNO I PISALO DO SPRZEDANIA CIEZKO POWIEDZIEC ILE MA KONI ;) POZDROWIENIA DLA MATMOTA I GROCHA :)

Zdjęcia:

Re: 1.6 czy 2.0 ?

Miedzy kazdym 2.0 a 1.6 jest przepaść! Nie ma znaczenia czy 1.6 ma 100 koni, czy 110, czy nawet 120... a 2.0 niech ma tylko i 115.. Róznica w elastyczności, "odejściu" jest kolosalna!!!! Jak Cie stać - bierz bez zastanowienia 2.0 A focus (z jakimkolwiek silnikiem) to w tej chwili

TEST BADANIA UMIEJĘTNOŚCI UCZNIA KLASY II

11. Oblicz ile dni trwa kalendarzowa zima, jeżeli rozpoczyna się 21 grudnia, a kończy 20 marca. a – 89 b – 90 c – 100

Re: Passat B5 silnik 1,6

No wlasnie... samochod dosc ciezki a silnik nie ejst duzy, ale ma troche koni. warto czy nie? No i ile pali?? A ile pali slinik 1,8 lub 2,0? Mowa o benzynie.

Re: Sprawiliście Łukaszowi wielką radość

A policzyłaś ile to jest 20% z tych 4 tys + dodatki? Dzieciak dostał i już. Nie ma co zaglądać darowanemu koniowi w zęby, zwłaszcza , że to nie twój koń.

Re: Nowe Volvo S80 - sedno tkwi w szczegółach

Nie wiem czy z turbodiesla 1.6 mozna wyciagnac 140 koni jak powiadasz. Audi te konie wyciaga z 2.0TDI o ile dobrze pamietam... A okolice nawet 120 koni w S80 to smiech i pewnie ze 13s do setki.

Re: Motodziennik: Samochód bez szans

clio wiliams bylo fajne bo mialo 2.0 150koni i ważyło 900kg? obecne clio ma 200 kilo i 1350kilo? a nowe będzie miało 240koni i ile kolo 1400? nie wiem czy jednak stare clio nie bylo szybsze

Re: Ja jeździłem.

> W tej klasie tańszy (o ok. 20-30%) i sprawdzony jest zakup Opla a ile oba kosztują?

1 2 3 4 5 6