wyszukiwanie zaawansowane
29 wyników w czasie 265 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Maureen Connolly v. Pre-Mixed Concrete Co.

dało to serię 6 kolejnych tytułów wielkoszlemowych - rekord, o ile wiem, nie pobity po dziś dzień. Feralnego 20 lipca 1954 r., dwa tygodnie po kolejnym triumfie wimbledońskim, Maureen wybrała się na konną przejażdżkę szosą pod San Diego. Natknęła się tam na rozklekotaną betoniarkę, która czynionym

Re: Czas na podsumowanie

podsumowanie sezonu zawsze należy rozważać w wielu kategoriach. sezon rozgrywany jest przez najszerzej rozumianą czołówę (100+ ->200 a nawet 200>300 nazwisk) przez przeciętnie rozumianą światową czołówkę czyli jakie 40 nazwisk ogólnie top 50 przez ścisłą czołówkę rozumianą jako top 20

Re: Sondaż Dla Znawców

podstawie wyniku czy rankingu decydować o tym który tenisista jest lepszy. lepszy jest ten który używa lepszych argumentów. a argumenty są lepsze poprzez budowanie hierarchii ważności tych argumentów i potem na jej podstawie oceniani są zawodnicy, ile z jakich kryteriów spełniają. im bardziej skuteczne

Zdjęcia:

Re: #4 Radwanska-#55 Begu

rodzaju porównanie poczynić, bo zobiektywizowanej liczbowej miary klasy sportowej tu nie ma, a do bezpośredniej rywalizacji pań z panami dochodzi nadzwyczaj rzadko. Niedawno Szarapowa rozegrała jakieś sparringi z juniorami, ale ich wyników, o ile mi wiadomo, nie ujawniono, więc nie wiem, skąd pewność, że

Re: Czas na refleksje

Radwańskiej z Szarapową, w którym w trzech setach Szarapowa wygrała blisko 70 piłek, Radwańska nie wygrała nawet 20, a paru komentatorów twierdziło, że mecz był na wyrównanym poziomie. Można i tak, byle wszyscy byli szczęśliwi. A jak już mowa o poziomach, to obraz tenisa tworzą różne podmioty i różne elementy

Re: Sharapova vs Sharapova.

> Petković w porównaniu z Agą nie stawiła jej praktycznie oporu. Bo Sharapova zagrala mecz zycie.Pokaz mnie inny mecz Sharapovej z serwem 80% i 20 niewymuszonymi bledami. Zobaczymy jak bedzie serwowala Sharapova w meczu z Li Na? I ile bedzie miala niewymuszonych bledow. Serw nie jest uzalezniony od

Re: Fibak: bilet do Teheranu kupił mi Borg

,w skoku w dal,w skoku wzwyz,na lyzwach jezdzil swietnie a w wieku 14 lat zaczal grac w pilke nozna i gral w Polonii Warszawa gdy chodzilismy do szkoly a pozniej w Legii a pozniej wyjechal za granice. Ile Gadocha czy Lato mieli na 100m,a ile mial Fibak? > To tak jak z Agnieszką Radwańską. Ona

Arthur, myślałem że nie masz co do tego

. różnica jest taka, że może on być lepiej bądź gorzej wytrenowany, albo bardziej bądź mniej regularny, a co powoduje że dziś jest on skuteczniejszy? to, że sprzęt dzisiaj ułatwia bezwysiłkowe kontrowanie uderzeń i w ten sposób nie popełnianie błędów o ile delikwentka do piłki dobiegnie i zdąży

Maciej, ja gadam jak Ciastoń?

tenisa kobiecego się obniżył poprzez brak następczyń na miejsce najlepszych sprzed kilku lat, i chyba nie trudno jest zrozumieć, że to że kiedyś były mistrzynie które potrafiły grać coś ponadprzeciętnego, nie oznacza że zawsze będą. mieliśmy szczęście oglądać tenis wysokiej klasy 5 lat temu, a teraz

to czemu Radwańska, Cibulkova czy Woźniacka są

stopniu tak, ale te bliższe grają gorzej, a poziom tenisa nie może być mierzony tylko tym ile jest tenisistek "dobrych", ale powinien tym jakie i ile jest tych "najlepszych". i tu przychodzi rozczarowanie. drugim kryterium oceny jest to co w danych czasach okazuje się kluczem do zwycięstwa jeśli

To sa fachowe wypowiedzi

, ze na nowa torebkę nie starczy i do tego trzeba sie będzie przenieść do gorszego hotelu. A może nawet do hostelsu. Radwański przeproś za Warsaw Open. ---------- To sa rozsadne i fachowe wypowiedzi,niestety bazyli z gajowym lubia isc pod prad. Ile jeszcze lat 18 letnia Ula bedzie fochy

1 2 3