wyszukiwanie zaawansowane
638 wyników w czasie 1 745 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: 20 pytań ---> Nudno Ci.?Wejdź ;dd

Sims".? > 6.Kiedy masz urodziny.? > 7.ile masz zdjęć na Naszej Klasie.? > 8.Podoba Ci się "KTOŚ" obecnie.? > 9.Jaki masz model telefonu.? > 10.Mieszkasz w domku czy bloku.? > 11.Masz jakieś buty Nike,Pumy,itp.? > 12.Dostajesz kieszonkowe.?Jak tak to ile.? > 13

Re: 20 pytań ---> Nudno Ci.?Wejdź ;dd

, lubię xD 6.Kiedy masz urodziny.? W Grudniu . ; D 7.ile masz zdjęć na Naszej Klasie.? Nie pamiętam ; p 8.Podoba Ci się "KTOŚ" obecnie.? Można, tak powiedzieć 9.Jaki masz model telefonu.? LG 10.Mieszkasz w domku czy bloku.? Bloku i to na 1O piętrze ! 11.Masz jakieś buty Nike

Re: typowe

wrześniu w zeszłym roku postanowili oszczędzić ile się da. Jedną z linii, pospieszną "D" załatwiono mniejszą liczbą kursów, drugą tj. 141 skrócono do Grunwaldu. Wprawdzie wrócił nieogolony książę Rafał na białym koniu, pogroził złym dworzanom ("komuś coś sie coś pokręciło") ale nie wpłynęło to na zmianę

Re: jaki diesel za 15.000

Hałas mi nie przeszkadza, jeszcze do niedawna jeździłem 20letnim golfem 1.8 :) i potem jak się przesiadłem do służbowej nowej octawi, to nie słyszę silnika w ogóle i to jest aż dziwne... a ten model mazdy mi się podoba, bo ma baaardzo przestronne wnętrze i chyba każdy samochód z tej samej klasy

Zdjęcia:

Re: To niech te MiGi lepiej schowa z powrotem...

Poczytać ile sił ,środków i > FORSY zaangażowali Amerykanie w zwalczanie tych wyrzutni a i tak im się to do k > ońca nie udało! Tylko co z tego? :-) Faktem, jest że mimo całego zaangażowania Irakijczyków w tę kwestię, straty zadane Koalicji były czysto symboliczne i w zasadzie w ogóle nie

Re: To niech te MiGi lepiej schowa z powrotem...

operacyjno-taktycznych pocisków w czasie I Wojny Irackiej było nieskuteczne?! Tylko co z tego?! Proponuję Poczytać ile sił ,środków i FORSY zaangażowali Amerykanie w zwalczanie tych wyrzutni a i tak im się to do końca nie udało! Przypomnę tylko ,że pomimo obaw Irak broni BC w tym konflikcie nie użył a broni

Re: Daniel Siczyński: Nie straszcie dzieci żużlem

. 600 tys z) do BSI tytułem wykupu praw do organizacji. I te 600 tys. funtów będzie PRZEZ MIASTO wykładane do 2015 roku. A ile w 2011 roku prezydent Jędrzejczak zaplanował na promocję miasta poprzez sport (z wyłączeniem żużla)? Odp. 0 zł. słownie: zero!!!! > Gosc pisze, ze Grand D jest popularne

Re: tak, właśnie :)

"motywy orientalne" i "japońskie") i dywagacje "ma byc tak (o ile się nie zmieni) ..." , zamiast " jest tak ...." podczas raczej w tym momencie powinno się szlifować szczegóły i dopieszczać detale a nie wywaracać różne rzeczy do góry nogami i nie miec nawet bazy, podstawy. Jest takie fajne

_____________Gra na garmoszce mściwych garganelów

sensownych ludzi Np. p. Dorn (chyba ciągle jeszcze jest w PiSie?) Na tle Brudzińskich, Susłów, Jurglów, Putrów to Dorn nawet nie tyle nie pasuje, ile gryzie się. > Może nawet pod Ziobrą byłaby inna i lepsza Może nawet i bez "może". > Szczygło jest nominatem i przydupasem Lecha

1 część

> 1. Jak masz na imię? Alexis > 2. Jak masz na drugie imię? Rozalia > 3. Twoja ksywka. Lexie,ale rodzice i przyjaciółki mówią Allie;-) > 4. Jak masz/chcesz mieć na trzecie imię? Hmm,Maria albo Weronika > 5. Ile masz lat? 14 > 6. Ile centymetrów mierzysz? 172

Re: 40 przypadkowych pytań wersja HARD ;dd

rano? 12 w dni wolne, a tak to 7 -,- 29) Jaki film ostatnio widziałaś? Kevin sam w domu hahah ;d 30) Jaki masz dzwonek w tel? Słoń - : ) 31) Czy byłaś kiedyś w innym kraju? nie raz i nie dwa ;d 32) Ile masz rodzeństwa? 1 -,- aż za duzo ;/ 33) Komputer stacjonarny czy laptop? komp stacjonarny

Re: 40 przypadkowych pytań wersja HARD ;dd

Turcji. Stambuł. 32) Ile masz rodzeństwa? jedną siostrę. 33) Komputer stacjonarny czy laptop? komp stacjonarny. 34) Co planujesz dziś robić? objadać się najróżniejszymi świątecznymi smakołykami. :-P 35) Kiedy ostatni raz płakałeś? tydzień temu. w samotnym kącie mojej łazienki. 36) Jakie jest

Re: Jednym słowem, popełniono przestępstwo

pokaz mi choc jedno gospodarstwo domowe ktore z dlugu wyszlo zadluzajac sie jeszcze bardziej, bo to juz z sama logika i zdrowym rozsadkiem jest sprzeczne nie wim ile masz lat ale nie myslisz jak dorosly czlowiek bo nawet dziecko w 4 klasie zrozumialby ze nie da sie zlikwidowac dlugu zadluzajac

1 2 3 4 5 6