638 wyników w czasie 1 913 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: ggg

Jestes humanista? Ile % stanowi inflacja w podwyzce 8%? Do wyboru: a) 2% b) 20% c) 200% W nagrode za dobra odpowiedz promocja do 3 klasy.

Re: Szczyt NATO w Tallinie i broń jadrowa w Europ

taktycznych podobn > ego > > rodzaju, z czego wiekszosc w Europie. > > > A teraz powiec nam, ile to bomb posiada ROsja okolo USA ? > :) A co maja do tego USA? Przeciez nie chodzi o cała Rosję, lecz Rosję w poblizu granic europejskich czlonkow NATO. -- Czyż nie

Re: Pentagon oglosil dokladna liczbe głowic A

....no > jeszcze zależy ile ich mają Wez pod uwage, ze Rosjanie zasadniczo stopniowo tez zmniejszaja moc glowic, a dlaczego utrzymuja wciaz glowice 20MT do juz do m.boa. -- Czyż nie dobija się koni?

Zdjęcia:

Love Parade, a katastrofa Tutki.

po smierci 20 osob na Love parade, minister poniesie odpowiedzilanosc polityczna, i wyleci ze stanowiska. W Polsce, po smierci prezydenta kraju kraju, polowy klasy politycznej i polowy najwyzszych urzednikow panstwowych, nikt nie poniesie odpowiedzilanosci politycznej, a juz zwlaszcza nie

Za mało żłobków, za dużo szkół. Raport o gdańsk...

Paranoja, jeśli jest 20 uczniów to po co zagęszczać klasy? Im więcej tym lepiej? To może zróbmy klasy po 40 osób, wtedy będzie wysoki poziom nauczania, bo naukowcy z Poznania nie widzą związku między ilością uczących się a poziomem nauczania. Policzcie sobie ile może poświęcić nauczyciel uczniowi

Re: szok!!!

W klasie brata mojej przyjaciółki (rok wyżej) owszem się zdarzały, regularnie na imprezkach. Relacje typu kto z kim i ile razy miałyśmy z pierwszej ręki. Renomowane liceum w dużym mieście, od wielu lat w top5. A było to prawie 20 lat temu.

Re: Do kobiet niezaleznych...

A to dlatego, że facet z klasą o kasie nie rozmawia... a już na pewno nie wypomina innym, że zarabiają mniej. Tak nawiasem ile godz dziennie pracuje w tej rodzinie facet a ile kobieta? Jeśli jak pisze autor zona pracuje w spółce skarbu panstwa to raczej nie siedzi w pracy do 20.

Re: Do kobiet niezaleznych...

tomek_abc99 napisał: > A to dlatego, że facet z klasą o kasie nie rozmawia... > a już na pewno nie wypomina innym, że zarabiają mniej. > > Tak nawiasem ile godz dziennie pracuje w tej rodzinie facet a ile kobieta? > Jeśli jak pisze autor zona pracuje w spółce skarbu

Re: Najprostsze skojarzenia to oczywista oczywist

To ile dziś na POstach zarobiłeś frajerze dęty?!PO 20gr.to juz będzie chyba na jabola co?! guru133 napisał: > jak mawiał pewien klasyk a co do klasy, to cóż, wystarczy że ma ją ta pani, bo > to ona może dowodzić tym domem publicznym.

Rząd proponuje 7 proc. podwyżkę dla nauczycieli...

ZA CO TE PODWYŻKI? W szkole na warszawskim Bródnie w I kl. liceum na 27 uczniów nie zaliczyło roku 20 uczniów a 2 uczniów ma poprawkę. Czy myślicie, że aż tylu było duraków? Czy może to nauczyciele nie potrafią przekazać wiedzy o ile jakąś posiadają?

Re: "4o letnia kobieta

O tu sie grubo mylisz bo o ile roznica miedzy 40-stka a 20-stka jest widoczna to juz bardziej zaawansowany wiek bardzo trudny do odgadniecia jest. Im kobieta starsza, tym wiecej czasu i pieniedzy na podtrzymywanie mlodosci. Niektore 60-siatki wygldaja jak moje 40- letnie kolezanki z klasy.

1 2 3 4 5 6