wyszukiwanie zaawansowane
638 wyników w czasie 2 217 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Dzięki za odpowiedź - ale...

giwi napisała: > > Ile razy trzeba ci to powtórzyć ? > Informacja ma powyżej 20 słów i jest trudna do zrozumienia i zapamiętania. Miej > litość. :-))) A ile maksymalnie może mieć ? Bo chciałbym pisać tak, aby mógł mnie rozumieć a nie wiem do ilu słów muszę się ograniczać

Re: dokladnie o to chodzi

Albo wzrost wynagrodzeń o 50% - pobożne życzenia. Wystarczy spojrzeć na ruchy na PLN lub na WIG20 żeby dojśc do wniosku że PL to dojna krowa dla państw rozwiniętych. Ile instytucji bankowych działających w Polsce ma kapitał polski a ile zagraniczny?? Ile firm deweloperskich działających w

Re: Żle postawiłeś pytanie....

dystans4 napisał: > No właśnie. 15-20 lat, o ile będzie wola polityczna. > Dlatego sensowne są pomysły kooperacji i transferu technologii na okres przejśc > iowy. Silnik to 10 lat prac, może więcej (Rosjanie oceniają własne zapóźnienie > materiałowe na ponad 20 lat - Expert

Zdjęcia:

Re: dominika wielowiejska

Masz racje. GW tak przyzwyczaiła się do żelaznej, obowiązującej od 20 lat zasady : kościoła nie atakujemy, że teraz woli udawać że pewnych zjawisk nie widzi, niż stawić im czoła. To samo zresztą ma cała polska klasa polityczna. Temat kościoła to jak śmierdzące jajo-lepiej nie ruszać......A

Re: proj. 941 jako tankowce

wydaje się rewelacją. Ile mógłby zabrać > ropy? 10 tys. ton? Pewnie nie więcej; a jak na tankowiec to nie jest > dużo, największe mają nośność rzędu 500 tys. ton, ale takich po > kilkadziesiąt - 100 tys. jest cała masa. Myślę więc, że byłoby to > nieopłacalne. Amerykanki

w normalnym kraju i mieście.....

projekt uwzględniał by takie piękne drzewa, a u nas....Ech, szkoda słów. Pasożytnicza urzędnicza klasa próżniacza uważa że jest u siebie a my, mieszkańcy to tylko uciążliwa trzoda na ich folwarku. Mam pytanie: kto wie o ile % wzrosła ilość tych pasożytów w ciągu ostatnich 20 lat? Bo o ile

Re: W samym podkoszulku

o, z tym tłuszczem to może być myśl - ja z kolei chodzilam w gimnazjum do klasy z kolesiem, który też nie był specjalnie szczupły (to duży eufemizm), a przychodził w samym t-shircie (no, i w spodniach i w butach), o ile nie było poniżej -20 stopni na dworze. naprawdę samym - nie tylko bez bluzy

fortepian dodatkowy w I stopniu (początek wątku)

Nasz syn zdecydował się na próbę zdawania od razu do V klasy ogólnokształcącej SM. Zorganizowałam mu korepetycje z teorii, które prowadzi nauczycielka rytmiki z tej szkoły. W kwestii instrumentu sprawa wygląda całkiem gładko, bo na trąbce w tym wieku ma prawo zacząć od zera, a on jednak już od

Re: Elektryczny i-MIEV w Polsce

wynalazek czyli mamy ~90 tys. Przejechanie tym 100 km bedzie kosztowac 5zl/100 km, super, ale różnica 15 zl podzielona na 90 tys da nam ... no wlasnie ... 600tys km, tyle trzeba przejechac, aby ta "ekologiczna" ekstrawagancja zaczela sie zwracac w kosztach. A teraz niech sobie kazdy sam odpowie ile lat to

Re: jaki diesel za 15.000

Hałas mi nie przeszkadza, jeszcze do niedawna jeździłem 20letnim golfem 1.8 :) i potem jak się przesiadłem do służbowej nowej octawi, to nie słyszę silnika w ogóle i to jest aż dziwne... a ten model mazdy mi się podoba, bo ma baaardzo przestronne wnętrze i chyba każdy samochód z tej samej klasy