wyszukiwanie zaawansowane
638 wyników w czasie 2 688 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: test III klasisty-rodzice przeciw!

Co sprawdza test? Weźmy zadnie "Ala przyniosła do klasy trzy torebki cukierkow po 7 cukierkow w kazdej. Poczestowała dziewczynki - Ola wzięła dwa razy po trzy cukierki, a Ula zjadła jednego". Ile cukierkow zostało Ali 20, 15, 10 Dziecko podkreśla 10. I co wiemy o dziecku? Nic. Może nie umieć

Re: _________internet o K-LD Tuska_____________

Jakoś mało tu młodzych z PO na innych forach szczekają gromadnie 2010-07-16 21:27 ~Stancki Stąd takie poparcie z kicia Tam wiekszość kumpli dzisiejszego PO 2010-07-16 20:04 ~Zdezorientowany Dlaczego oszust przyjaciel Tuska zgnił w więzieniu (2) a oszuści przyjaciele Schetyny i

Re: Ceny korepetycji a dojazd

pracuje dla szkół językowych na etacie? Większość szkół nie ma metodyków (a jak ma, to najczęściej są to zielone szczawiki tuż po studiach, które nie przepracowały ani godziny w klasie). Jak się do tego dorzuci stawki (przerażająco niskie - ostatnio słyszałam nawet o takich poniżej 20 zł za godzinę), to

Zdjęcia:

Re: "Porownaj 1946 i 1966 albo 1956 i 1976"

Gdy pisze "porownaj" to chodzi mi o wzrost danych wskaznikow w okresie 20 lat, czyli aby porownac o ile co moze wzrosnac przez 20 lat komunizmu i potem popatrzec o ile wzroslo o 20 lat kapitalizmu, tak mozn porownac systemy. 1946, jak piszesz bieda byla ogromna - coz takiego bylo przyczyna? Czy

Re: Poczciwy Adam Smith się kłania: lekcję odrob

nawet zbrojeniowke, rozne rurociagi, gazy lupkowe etc, wystarczy wziac cene miedzi ktora wcale nie zalezy od tego co powie KGHM ani jakies Codelco ani ale to ile aktualnie "inwestorzy" wrzuca na ten rynek, to samo dotyczy rynku ropy i innych, ale tez zboza, soi etc. To sie przeklada na ceny detaliczne

Re: Przez jeden błąd trzeba zwrócić Unii 12 milio

Gość portalu: Robin Hood napisał(a): > ""Dariusz Figura (PiS) przyznał, że błąd urzędników to fakt: - Mimo wszystko > miasto wychodzi na tym na plus. Nawet jeśli część pieniędzy zwróci, to > zostanie ponad 20 mln zł."" Ile klas skończył ten facet ?? Z jego bełkotu

Re: Powszechny liniowy podatek ZUS = +500mld dla

kraju, i prawie w kazdym innym, dojona na potege. Ludzie, ktorzy zarabiaja 10 tys miesiecznie placa horendalne podatki, a w przypadku jakiegokolwiek wypadku dostaja taka rente jak inni, a ich emerytury sa niewspolmierne do tego ile wydaja. Dodatkowo lecza sie prywatnie, wysylaja dzieci do

Re: kiedy ludziska zrozumieją

> A ile zarabia n.p. prezes NBP? I dlaczego jemu i podobnym do niego > obniżono PIT o 20% (8 z 40)? Jakim k..wa "jemu pobdobnym"? Tylko w firmach państwowych managerów zatrudnia się na etatach. Prywatne firmy zatrudniają takich na kontrakty, które są umowami pomiędzy dwoma firmami

Re: Dacia Sandero Stepway 1,5dCI

I masz rację z wyborem. Ja używam swojego auta jako narzędzia i jak słyszę ile to koni teraz trzeba mieć na polskich drogach to ręce opadają. To nie koni trzeba, a umiejętności. Moje auto ma 58 zagazowanych koni na gaźniku i bynajmniej nie wlokę się 20km za tirami. Nie mam problemu z

:) sarmacka fantazja to nasza specjalność

zasr. kraju NIE MA NA KOGO GŁOSOWAĆ bo wszyscy PO wyborach stają się tacy sami !!! czas na władzę z importu :) > Lot do Smoleńska wypisz wymaluj przypomina jazdę furmanką na wiejskie wesele. Ł > adujemy ludzi, ile się da. Nikt do końca nie wie kto wsiadł, wszyscy w czasie j

Re: Pytania do kociaków;-) (Troche dziwne);-)

? > 8. Ile razy do tej pory byłaś zakochana? > 9. Masz BFF? > 10. Odchudzasz się? > 11. Ile ważysz? (można nie odpowiadać, po prostu zżera mnie ciekawość;-) > 12. Ile masz wzrostu? > 13. Lubisz siedzieć na Demotywatorach? > 14. Z jakiej firmy masz plecak? > 15. Lubisz

Re: Pytania do kociaków;-) (Troche dziwne);-)

aktora/aktorkę lubisz? emma watson, pattinson, aaron johnson 7. Jaką/Jakiego nie cierpisz? taylora lautnera 8. Ile razy do tej pory byłaś zakochana? dwa razy, tzn w przedszkolu i w 4 klasie podstawówki , wiem - żal :d 9. Masz BFF? mam bf, a czy forever to sie okaże. 10. Odchudzasz się

rekrutacja na Wegrzech, jako ciekawostka (początek wątku)

wymagania dla kandydatów szkoła może punktować same oceny z podstawówki (ile punktów, za które przedmioty, z których klas - decyduje szkoła) (tak jest do ok. 60% klas, najczęściej to nie są licea) może, oprócz ocen z podstawówki, wymagać napisania testu (do ok. 20% klas); jeśli szkoła wymaga