wyszukiwanie zaawansowane
16 wyników w czasie 6 210 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Od przyjaźni do miłości i związku

. Ślub brali pozno . Druga para poznała sie 20 lat temu , podczas pielgrzymki, kumplowali sie długo. Po ślubie sa cos 10 lat ,a para 12, 3 dzieci. -- ----------------- Życie ma ty­le ko­lorów, ile pot­ra­fisz w nim dostrzec.

Re: Myślicie już o powrocie dzieci do szkoły?

opcji zima o 18,19 czy 20.... > O popatrz moja jeździ tez na konie , tyle samo 2 autobusy i metro. Ogarnia wraca o 21/22 zależy (zima szybciej około 19) latam siedzi do oporu. -- ----------------- Życie ma ty­le ko­lorów, ile pot­ra­fisz w nim dostrzec.

Re: Dziecko-jazda konna rekreacyjna

Tylko ze te figury robi sie na całej powierzchni ujeżdżalni nie ma środku. Dziwna nauka Hm. U nas było najpierw chwila chodzenia zeby "rozjeżdżać " konie. A pozniej niemal cała lekcja w kłusie. Galop skoki , i rożne konfiguracje przeszkód. Ćwiczenie figur. W naszej jest fajnie jak juz dzieci dosc

Zdjęcia:

Re: Facet z psem

triss_merigold6 napisała: > A, no tak, to UK. Tam obowiązek szkolny trwa do 16. roku życia, w Polsce jednak > niewiele dzieci jest na wylocie z domu w wieku 15-18 lat. Wcale nie obowiązek,ale mogą swobodnie sie do 19 r.z beda sie uczyć. Zerówka ,6 klas podstawówki, i 5(?) klas

Re: Bal gimanzjalny - co ma zrobić syn/ja Podpowi

iwoniaw napisała: > Jakich cyrków? Zapytanie koleżanki z klasy przez 16-latka "to co, Zosiu/Krysiu/ > Andżeliko, widzimy się w szkole o 16.00?" to "robienie cyrków"? A jeśli ta odpo > wiedziałaby nawet "wpadnij po mnie po drodze, najlepiej tak z 20 minut wcześnie > j, bo

Re: Brak zmysłu orientacji czy zwykła tępota?

ulicy i policja musi je odwozic do miejsca zamieszkania. Bzdura bzdura, ja mam mega słaba orientacje w terenie. Na codzień poruszam się po Londynie. W różne miejsca konie mam mega daleko, do znajomej jeszcze dalej, do pracy , polskiej kliniki czy głupiej ikea😜 Do biblioteki ,basenu. Gdyby

Re: Histerie 6latka i reakcje męża - nie wiem co

wytłumaczyć. Jeśli to trwa dłuzej niz tydzien a ojciec od tygodnia sie wscieka. To po prostu przestań chodzić do syna a jak wychodzi z pokoju odsyłaj spokojnie stanowczo. -- ----------------- Życie ma ty­le ko­lorów, ile pot­ra­fisz w nim dostrzec.

Re: Zderzenie z oświata

niewłaściwe zachowanie czy nie odrobienie lekcji. Jak i punkty i potem maja tydzień/dwa karnej klasy jak ktoś dużo nazbiera i wtedy uciskają 15 punktów za każdy dzień w karnej klasie. -- ----------------- Życie ma ty­le ko­lorów, ile pot­ra­fisz w nim dostrzec.

Re: Pozwolic nastolatkowi na sylwestra z kolegami

wszyscy 20+. Nie zaufalabym juz chłopakowi i towarzystu w jakim sie obraca. -- ----------------- Życie ma ty­le ko­lorów, ile pot­ra­fisz w nim dostrzec.

Re: Pierwsze dni w przedszkolu małej emigrantki :

procent nie narzekał, a najbardziej te ktore dopiero przyjechały z pl. -- ----------------- Życie ma ty­le ko­lorów, ile pot­ra­fisz w nim dostrzec.