wyszukiwanie zaawansowane
8 wyników w czasie 224 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: A3 sportback 2.0T quattro - ile kosztuje???

? www7.nowe.mojeauto.pl/index2.php?marka=Audi&model=A3&klasa=Klasa+ni%BFsza+%B6rednia&wersja=Sportback+2.0+TFSI+Ambition&rodzaj=Osobowy&nadwozie=5+dr. masz powyzej link, gdzie jest cena za 2.0T = 143k. To ile wg Ciebie bedzie kosztowalo w wersji quattro? Myslisz sie i to powaznie, to ja na pewno nie zwariowalem, co najwyzej audi. W cenniku www.audi.pl nie ma nawet slowa o tym aucie. A widuje regularnie takiego w wersji quattro

Popieram Niknejm'a

> Oj już nie przesadzajcie z tymi silnikami. Ile widzicie np. w PL Opli Vectra > 3.2V6 w porównaniu z Vectrami 1.6, 1.8 R4 itd.? Baaardzo mało. > Avensis to nie ma być auto 'prestiżowe' z silnikiem V6, lecz popularny sedan > klasy średniej. Jak ktoś chce mieć V6, a ma więcej

Re: Panowie, spokojnie

popiera tezę (fałszywą). Mistrzowski przykład manipulacji. > - infrastruktura około-portowa (lądowa) - drogi i kolej. i sami mówią wprost o > A1 (nie żartuj sobie z gierkówką dla tirów, przejedź nią kilka razy z CB i poga > dajmy ile trwa przejazd od Cieszyna i o ile się poprawił czas od

Zdjęcia:

Re: alfa 156, peżo 406, czy octavia

wielkoscia! Patrz na mojego ojca, przez 30 lat swojego zycia, z 20 aut, ani razu nie sprawdzal ile ma kufer litrow pojemnosci, teraz kupuje toyote avensis (druga zreszta) i bylem z nim ogladac samochod nawet nie ZAJRZAL do bagarznika... pewnie chory jest, wysle go do lekarza Uwazam, ze podkreslanie

Re: zaklad o Taliskiera

w dzień o 20%, a ogółu zabitych o 7% (dla Un > ii > Europejskiej oznacza to 3 500 mniej zabitych rocznie) . > > Ja mysle ze Holenderski Instytut Badan Bezpieczenstwa Ruchu Drogowego nie > jest instytucja od oszacowania tylko od badania m.in czy uzywanie swiatel

polemika cd.

> zgadzam sie, ze ludzie biora pod uwage wiele aspektow decydujac o > wyborze auta - po prostu stawialem tu teze, ze ci, ktorzy kupili > toyote tak na prawde kieruja sie przede wszystkim (o ile nie > wylacznie) oczekiwanym wysokim poziomem niezawodnosci. i nie mam

Re: subaru to alfa wschodu?

jest dużo lepszy od 2.5, który był żeniony z automatem. A sam diesel to jedna (jeśli nie najlepsza) jednostka w klasie, porownywalna do produktów od bmw. > na pewno? wydaje mi sie, ze ma elegancka plakietke "subaru symetrical cos tam" Na a3 też bywa plakietka quattro, a zamiast torsena

Re: z vinylowej krainy....

pastiż. > Ale się rozpisałem ;-) Rozpisałeś:-) a ile się dzięki Tobie nasłuchałem :-) -- http://www.wojcicki.biz/email/wozek3.gif Frank