wyszukiwanie zaawansowane
6 wyników w czasie 203 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Wojny Rosji od Iwana Srogiego po Piotra Wilek

woja. Jakies podstawowe struktura byly jakby zawodowe. Ale w razie potrzeby byl zaciag i wiekszosc byla z rezerwy po prostu. Widzisz panzer karmisz sie jakimis hura sienkiewiczowskimi opowiesciami ktore sa po prostu nieprawdziwe. Ja np. czytuje i widze o PRLu. I juz po 20 latach klamie sie ile

Re: f1

spadkiem sprzedazy swoich przestarzalych samolotow. Nastepny Twoj cytat drogi f1: > ponieważ znasz sie na tym to powiedz mi ile samolotów a380 musi sprzedać airbus > aby zwrócić inwestycję? ile to zabierze lat? W tych tabelkach stoi ze zamowionych A380 jest dotad 234 samolotow. Ostatnie

Re: No i stalo sie AfD w BW 12,5 %

tys. euro. A ILU > NIE ZŁAPANO? Piep..ysz. Moze cos bylo an poczatku ale przeciez dostaja dokumenty nie da sie brac 2 razy kasy. Ja wierze w niemiecki porzadek. A jak bedzie naplywalo ich mniej to porzadek bedzie. A naplywa mniej. Macedonie pogonili aby zablokowala ich w Grecji, musiala ich

Zdjęcia:

-2-

mnie co rusz czy nie chcialbym jakis nowych przyrzadow czy komputerow i to szybciej jak ja sam zauwaze ze by sie przydaly. Nastepne Twoje slowa -2- >ale jesli ktos pojdzie do renomowanej i znanej uczelni na >jakis kierunek inny niz humanistyczny bs to o ile wiem problemow z praca nie ma

h7

straty pośród państw G20. Jej GDP osiągnie stan z przed kryzysu najwcześniej > pod koniec tego roku, o ile nie w 2012. W tym czasie Chiny rozwijały się na po > ziomie 10% w skali rocznej. Łatwo wyliczyć, że za trzy lata których Rosja potrz > ebowała żeby osiągnąć poziom z czerwca 2008 r

Eva15 cz.I

. Podobnie jest tez z np. Turkami. Co prawda ich ojcowie sprowadzeni przed 40/30 laty zapieprzali ciezko i za male pieniadze w fabrykach ale juz ich dzieci tu urodzone niekoniecznie. Przy malej dyscyplinie w szkolach, a niestety tak jest w Niemczech (moja corka przeszla od 1 klasy do skonczenia