wyszukiwanie zaawansowane
13 wyników w czasie 253 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Awantura o superrakiety

, że wprowad > za nowe myśliwce, nowe samoloty transportowe, nowe lekkie śmigłowceo ile wojska > lądowe dostały trochę nowych transporterów, trochę PT-91, będzie więcej Langus > t, kombinuje się nad nowym karabinem podstawowym, o tyle nad sytuacją w MW możn > a tylko załamać ręce

Re: II wojna, wydanie poprawione

tego tym bardziej nie miał powodu, by nie móc planować ataku na III Rzeszę przy ich pomocy. 3.) Nie jest prawdą, że 80% czołgów RKKA było potencjalnie niesprawnych. Czy popełniam gdzieś błąd logiczny...? > No po Tobie się nie spodziewałem takiej demagogii - ile Pzkpfw I > brało

Armia białoruska w Przeglądzie - CD2

, Ziabrowce i Witebsku. Stwierdzenie, że bazy stanowią „odpowiednik rozwiniętych pułków lotniczych” jest przy tym nader zagadkowe – to tak jakby powiedzieć, że budynek stajni jest odpowiednikiem galopującego stada koni :-O W linii Łukaszenka dysponuje dziś prawie 250 maszynami, z

Zdjęcia:

Re: faktycznie zależy jak liczyć ale co z

demobilu... 2.) Z chaosu liczb i okrzyków w artukule, po krótkiej pracy umysłowej można wydestylować wiadomość, że szacowane koszty utrzymania obu fregat od 2000 do 2005 miałyby wynieść 24 mln $. W rzeczywistości, o ile pamietam, kwota ta były nieco większa i do 2007 wydano coś między 50 a 60

Re: To niech te MiGi lepiej schowa z powrotem...

przez KRL-D został za > kupiony za granicą stad i wiedza na temat ich ilości (dodajmy ,że SZACUNKOWA!) > bo bladego pojęcia nie mamy ile z tych maszyn jest sprawnych na przykład! No to przecież ja to właśnie mniej więcej napisałem. > - Sorry ale gucio prawda - na temat Koreańskiego

Re: To niech te MiGi lepiej schowa z powrotem...

Poczytać ile sił ,środków i > FORSY zaangażowali Amerykanie w zwalczanie tych wyrzutni a i tak im się to do k > ońca nie udało! Tylko co z tego? :-) Faktem, jest że mimo całego zaangażowania Irakijczyków w tę kwestię, straty zadane Koalicji były czysto symboliczne i w zasadzie w ogóle nie

Re: Rosja podkupiła Kirgizję Amerykanom

broni przeciwlotniczej ?I nie chodzi mi o strieły.... > A stingery(o ile obecny Taliban/opozycja w ogóle je aktualnie > posiada)po minimum 20 latach w górach czy nadają się do użytku? Trudno powiedzieć - przechowywane w dobrych warunkach pewnie by się nadawały. A dlaczego Strieły

Kilka poprawek

"dźwigać same siebie"... A dodajmy, że o ile dane F-16 kolejnych wersji są doskonale znane dzięki jawnym opiniom ich użytkowników, to niestety w przypadku Su-35 można tylko brać za dobrą monetę "prospektowe" dane podane przez wytwórnię. > Do F22 będzie mu daleko (jeśli zostanie zbudowany w

Re: Znikająca czeska armia

NATO powstało właśnie po to, żeby w przypadku konfrontacji z najsilniejszym wschodnim sąsiadem nikt nie pozostał z nim sam na sam. A w tym ujęciu sytuacja jest przecież zupełnie inna niż jeszcze 20 lat temu – o ile w czasach ZSRR siły Układu Warszawskiego w Europie kilkakrotnie przewyższały

Re: Amerykankie lotniskowce nie maja szans!!uzasa

się nie da, tj. nie ma to sensu – o ile bowiem można mieć wątpliwości, co do celnego strzału takim dziwadłem hydrodynamicznym na odległość nawet kilku kilometrów, to strzał niekierowaną torpedą na odległość np. 20-30 km w ogóle nie ma sensu, bo szansa na trafienie w cokolwiek jest

Re: Po co Polsce te Patrioty

namieszać w ograniczonym > konflikcie np. we wspomnianym Kaliningradzi. To ile w takim razie może "namieszać" osiem baterii rosyjskich, o większym zasięgu i od wielu lat rozmieszczonych nad naszą granicą...? > Ośmieszasz się trochę opowiadająć teraz jak to te sprawy nie mają nic