wyszukiwanie zaawansowane
7 wyników w czasie 381 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Fajny humor :) (początek wątku)

Trochę humoru na dzisiaj Rodzina siedzi przy obiedzie. Syn pyta ojca: - Tato, ile jest rodzajów biustów? Ojciec, nieco zaskoczony, odpowiada: - Cóż, właściwie trzy, zależnie od wieku kobiety: jak ma 20 lat są jak melony, okrągłe i twarde. Jak ma 30-40 lat są jak gruszki - wciąż ładne, ale

Re: W dupach się już poprzewracało!!!

Wkurwia mnie właśnie "mlaskanie" na zarobek rzędu 100tyś./miesiąc w kraju w którym ludzi nie stać na wykupienie leków itp.. rozumiem "rozgoryczenie" tego Pana super/hiper menagera z powodu pensji wyższych w konkurencyjnych firmach ale chyba zalatuje to lekką przesadą. Zdaję sobie sprawę z tego ile

Re: I dont want to live on this planet any more.

franek-b napisał: > Jakby przed znakiem mnożenia był nawias ")" to miałbyś rację. > A tak, to wykonujesz działania parami od końca, bo najpierw jest mnożenie 2*0. > Masz wynik 0. > 2+2+2+2+2+2+2+2+2+2+2+2+2+2-2+0 > Potem dodajesz i odejmujesz parami, po kolei od lewej do

Zdjęcia:

Wybrane cytaty komentatorów sportowych:)) (początek wątku)

, cudowne dziecko dwóch pedałów." 20. "Na stadionie nikt nie siedzi, nikt nie stoi - wszyscy stoją." 21. "Nogi piłkarzy są ciężkie jak z waty." 22. "Można to wyczytać z wyrazu twarzy konia, gdy jest zbliżenie." 23. "Teraz widać, ile kręci się tu dziwnych owadów podobnych do nietoperzy." 24

Re: Co takiego złego było w biznesie warsztatowym

pluto1977 napisała: > Lexusie a jeśli można właśnie byłoby się dowiedzieć co takiego właściwie > złego było w biznesie warsztatowym skoro odnosisz się do tych 20 taką z taką > niechęcią ? > Pamiętamy przecież relacje ze ,, spaleniem się '' Twojego Lexusa, naprawy Merce

....a to jeszcze jeden:))

większość umarła. - Dobrze Małgosiu a jaki z tego morał? - Nie licz pieniędzy z kurczaków zanim nie dorosną. Tak powiedzieli rodzice. - Bardzo ładnie. Następny Mareczek: - Moi rodzice mają wylęgarnie kurcząt. Kiedyś kury zniosły dużo jaj,rodzice już liczyli ile zarobią, ale z większości wykluły

Re: Jaki Waszym zdaniem jest sposób na terroryzm

zagęszczała ale myślę, że stosunku między nami nasze poglądy nie zmienią, jak to się mówi "ile ludzi tyle opinii". Powodzenia i wszystkiego dobrego życzę. -- "Wyjechałem z żoną furmanką na pole, a tam oskarżona zaczęła rzucać w moją żonę kamieniami. Krzyknąłem wtedy: Niech pani przestanie rzucać, bo może