wyszukiwanie zaawansowane
9 wyników w czasie 237 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Czworo dzieci - patologia, wstyd ???

nigdy w życiu rodzice nie głosili takich poglądów, a na wieść, że będziemy miały brata, moja siostra prawie histerii dostała. Właśnie dlatego, że w jej klasie były takie zaniedbane dzieci z patologicznych domów i z licznym rodzeństwem. Rzecz się działa 20 lat temu. -- "Mama szczęśliwa, to

Re: moderator dokleił

Tu coś jest, nie wiem, czy dobrze wkleiłam. Przez google szukaj:) Pamiętam te misie:) -- Wybaczyć to nie znaczy zapomnieć... Re: czy ktoś pamięta bajke dżeki i nuka? ewaml8 15.02.07, 20:02 dziękuje ślicznie nawet nie wiesz ile radoścoi mi dałas tą stronką Re: czy ktoś pamięta bajke

Rada Rodziców dyscyplinuje niepłacących rodziców (początek wątku)

oddaje do RR, ma zwracane 20% na potrzeby własne klasy. Dla rodzin najuboższych są zwolnienia ze składki, a dla rodziców, którzy mają więcej niż jedno dziecko kwotę tych 70 zł dzieli się na ilość dzieci i przypisuje się odpowiedni ułamek dziecku w klasach, do których należą. Na wczorajszej

Zdjęcia:

Re: komitet rodzicielski - obowiązkowy??

. Zwracaja do poszczególnych klas 20%, jesli składkę zapłaci przynajmniej 50% rodziców. Natomiast nasza wychowawczyni z zerówki poprosiła tylko o 10 zł od rodzica, by mogła zakupić dodatkowe pomoce naukowe i klocki lego. Zakupiła - pokazała i dzieci korzystały. My rodzice zaś na pierwszym

24.11

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=567&w=72416614 Ile za godz korków za matematyki? SP Warszawa Autor: montechristo4 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=567&w=72354379 -- "Mama szczęśliwa, to mama trochę leniwa

Re: 16.03

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=584&w=59007060 Do mam znajacych sie na zawilosciach ZUSowych. Autor: ejuka forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=584&w=59082733 Za ile opieka nad dzieckiem Autor: m

18.07 wypad z ciocią Monią do Dziwnówka

, że poszukując kamieni zakręciła się kilka razy a kiedy podniosła wzrok zobaczyła, ze jest daleko od naszego namiotu. Jednak źle spojrzała. Byla dokladnie przy nas, ale jej wzrok adł na identyczny namiot rozbity jakieś 20 metrów dalej. poszla więc w tamtą stronę, nas mając za plecami. Kiedy

Michiko

tę strefę życia chciałabym pozostawić sobie i mojemu mężowi. Tematy tabu jako takie dla mnie nie istnieją. A to, ze czasem wytniemy, co bardziej pikantne kawałki, to tylko konsekwencja tego, ze forum jest publiczne i zaglądają tu o osoby o różnej wrażliwości. Nie wiem na ile jesteś w stanie