wyszukiwanie zaawansowane
25 wyników w czasie 214 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: wymair urlopu

Gość portalu: anitka napisał(a): > W tym roku od lipca wejde w inny wymiar urlopu, 26 dni, do lipca mam 20, jest > to oczywiście wymiar w skali roku i moje pytanie ile mam urlopu na cały rok? Do lipca masz 20 dni, od lipca masz 26 dni. S. -- Na nic płacze, na nic krzyki

Re: urlop proporcjonalny

Gość portalu: aga11111 napisał(a): > Chciałam spytac o nastepujaca sytuację: > > - pierwsza praca, 20 dni naleznego urlopu > - poczatek zatrudnienia 01.03.2007 > > Ile dni urlopu nalezy sie za rok 2007? 10 miesięcy pracy x 20 dni / 12 miesięcy = 16 i 2/3 dnia

Re: ...urlop...

Gość portalu: taka tam napisał(a): > ...pracuje w firmie prawie trzy lata na 3/4 etatu.Chciałabym > rozwiązac umowe o prace z dn 30 .06.2009.Ile wynosi w tym momencie > mój urlop?? To zależy, czy masz 20 czy 26 dniowy wymiar roczny urlopu. Jeśli 20, to masz 8 dni

Zdjęcia:

Re: kto mi policzy urlop?

Gość portalu: ciekawa napisał(a): > Pracuję na pełen etat. Mam 20 dni urlopu na rok. Nie jest to > pierwszy rok mojej pracy. > U obecnego pracodawcy pracuję od 27.04.2009 i pracę kończę > 04.10.2009. Nie wykorzystałam ani jednego dnia urlopu. Za ile dni > pracodawca

Re: Ile przysługuje mi urlopu

zgedi napisał: > Umowę mam na czas określony (1rok)od 3 listopada 2008 i pracuję do chwili > obecnej.To moja pierwsza praca.Tak czytam o obliczaniu urlopu i jestem > skołowany trochę.Ile tak naprawdę mi przysługuje. No to od 1 stycznia masz prawo do 20 dni urlopu

Re: Dzięki za odpowiedź - ale...

giwi napisała: > > Ile razy trzeba ci to powtórzyć ? > Informacja ma powyżej 20 słów i jest trudna do zrozumienia i zapamiętania. Miej > litość. :-))) A ile maksymalnie może mieć ? Bo chciałbym pisać tak, aby mógł mnie rozumieć a nie wiem do ilu słów muszę się ograniczać

Re: Polska to kraj największych nierówności

Gość portalu: podatnik napisał(a): > Polska niesprawiedliwość wobec obywateli ma wpisaną w system prawny. > To po pierwsze. Jest krajem niemoralnym i nieuczciwym z zasady. Zwróć > uwagę na to, że podaje się kwoty przed opodatkowaniem. Teraz odejmij > od tego 20% podatku

Re: ile dni urlopu za 2,5 miesiąca?

Gość portalu: Fraktalna napisał(a): > Cześć > Ile dni urlopu przysługuje mi za pracę od 15 czerwca do 31 sierpnia, jeśli mój > staż pracy jest mniejszy niż 10 lat? > > To będzie 1,7 x 3 czyli 5 dni czy 1,7 x 2,5 czyli 4 dni? Jeśli to jest Twoja pierwsza praca lub

Re: ile urlopu?

Gość portalu: adrian napisał(a): > witam, czy ktos moze mi powiedziec, ile nalezy mi sie urlopu? zatrudniony jeste > m od 15 stycznia 2007 do dzis. za rok 2007 dostalem 16 dni Za 2007 powinieneś dostać 11 * 20 / 12 = 18 i 1/3 dnia. S. -- Ggigus: siwa twardo zaprzecza, ze

Re: Jak policzyć urlop w tym przypadku

> giwało. > Czy teraz mam prawo do urlopu a jeśli tak to ile i jak go sobie obliczyć. W poprzedniej pracy "zapracowałeś" sobie na 5 dni urlopu: 6/12 * 20 * 1/2 = 5 Wykorzystałeś 10, czyli 5 było a konto następnej pracy. Za okres sierpień - grudzień masz prawo do: 5/12 * 20 = 9 dni urlopu, z

1 2 3