wyszukiwanie zaawansowane
12 wyników w czasie 254 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Nowe silniki w subaru - drżyjcie hondziarze

hondziarz napisał: > nie widzę niczego porażającego w 9,8 sekund do setki, a już na pewno niczego > porażającego w 165 koniach mechanicznych. Accord 2,0 sport przyspiesza w 9,5 > sekundy, a ma mniej koni mechanicznych. Więc z jakiego powodu hondziarze mają > drżeć? No

Re: Samochod o najwyzszym wspolczynniku P/M

tak okolo rok temu byla przez jakis czas specjalna promocja w Audi mozna bylo kupic A6 2.0 sedan za 101 000 PLN - nic tylko brac, zdjac badge'a "2.0" i mozna sie rozkoszowac za cene samochodu klasy sredniej samochodem o klase wyzszym poza tym to jak ktos jest w stanie to moze sprowadzic z

Re: supertest nowego BMW M5 w niemczech-wyniki

> M5 jest za ciezkie. Po wynikach Lotus Exige w Hockenheim widac jak wazna jest > masa. Ile to ma koni? Chyba okolo 190. no wiec dlatego M5 ktore jest ciezsze ma koni 507 a nie 190 jak widac zawieszenie tez da sie dostosowac do masy bo M5 jedzie nie gorzej niz exige ale ja

Zdjęcia:

Re: 430 vs 460 na serio.

rozne wynalazki skrzynie dwusprzeglowe, ilos tam biegowe, to jest wabik marketingowy na samochody klasy passata. W klasie premium to mnie G. obchodza - ma byc RWD; 300+ koni; V8+ (byle nie V10) - z dodatkow to nie zadne skrzynie tylko kola 18-20 cali fabryczne, coupe (takie dwudrzwiowe a nie takie

Re: Piękna i bestia - Alfa 159 1,9 JTDm vs. BMW 3

iberia29 napisała: > szymizalogowany napisał: > hihi to sa takie? przeciez juz druga generacja tego pierdzidla focusa dawno w > > sprzedazy jest hihi > > moze sprecyzuj ile lat auto musi miec,zeby bylo stare? > Dla mnie stare to jest 15-20.Po drugie kazdy

Lepszy w czym?

porządny silnik mogą sobie chipować u pana wieśka i zarzynać swoją kosiarkę mając do dyspozycji wyjące 30 czy 50 koni więcej. Zobacz sobie na ta tabelke z łykipidi i policz ile samochodów z doładowaniem masz wśród listy najszybszych okrążeń: 20,600 m (67,600 ft) 6:48 Radical SR8 LM

Re: nareszcie Corvette C06 - 7.0 V8 500 KM

> majster Honda w S2000 ma 120 koni z 1l wiec silnik tej BMW M5 to konstrukcja > wrecz prymitywna przy tej z Hondy ten sam silnik z M6 CSL bedzie mial 550 KM a co do BMW vs Honda no coz dwoch gigantow sie bije a tu jakis karzel sie wtraca (Chevrolet:) > amerykancy nie

Re: Anty Toyociarze..do boju :-)

klasy aut. W Europie decyzje nabywcow sa w znacznej czesci podyktowane wzgledami ekonomicznymi ktore stoja w sprzecznosci z luksusem a w USA potencjalny nabywca wozu luksusowego bierze pod uwage glownie doznania w czasie jazdy, jakosc i subiektywna ocene (wyglad itd) nie martwiac sie zbytnie

Re: Alfa 155 vs BMW 3 vs ... XEDOS 6 !!!

: www.mazdaxedos6.de/downloads/sae920677.zip Poza tym silnik ma zmienne fazy rozrządu VRIS, którymi też nikt sie nie chwalił bo to zupełnie normalne. Inne firmy muszą aż umieszczać na klapie znaczki "VVTi" i inne hehe. > uhm....popatrz na odpowiedzi w tym wątku. Policz, ile osób wybrałoby Xedosa, a > potem pisz glupoty

Re: Wyscig ! - Honda lepsza niz Lambo i Ferrari

tak lepiej niz Xedos, o ile sie nie mylę... > > Pzdr > Niknejm hmmm no to nie wiem na pewno byl to civic a nie integra :)))))) civic 3d - slepy jeszcze nie jestem :) mial znaczek mugen i wydawalo mi sie ze 1.8 - ale moze to bylo 1.6 (cyferki moglem pomylic) w kazdym