wyszukiwanie zaawansowane
9 wyników w czasie 225 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Policja broni pieszych przed rowerzystami, a

by "o ile rowerzysta nie uważa, że utrudnia ruch". > Czyli jeśli ruch na drodze jest mały i wyprzedzenie pary > rowerzystów lewym pasem jest możliwe Co znaczy "możliwe"? Co innego wyprzedzanie maluchem o mocy silnika rzędu kilku koni mechanicznych, a co innego bmw-icą z 3 litrowym

Re: czy znacie kogos z klasy sredniej, kto jezdzi

bluźnierstwo, obraza, itp.? > Mozna by spytać ile osób z klasy średniej jeździ spłaconym autem. Ale po co? Żebyś swoje żale mógł wylać? > To się własnei wpisuje w szpanerstwo z którego bierze się chęć posiadania auta > a jak się ma auto to głupio z neigo rezygnować na rzecz MPK. A czemu

Re: Biedny Gorzów!

egzaminie. To teraz powiedz mi, kto ma uwalić tego słabego studenta? A może pokaż statystyki, ile procent zaczynających studia kończy je? 80%? 90%? Kiedyś kończyło 50% i mniej, a przecież na studia szło 10%-20% najzdolniejszych, a nie jak teraz, 60% maturzystów czy może nawet więcej

Zdjęcia:

Nauczyciele sie przepracowuja... 25godzin/dzien

, szkola ma dac wiedze, ale postaw moralnych maja nauczyc rodzice. Zeby te dzieci sie czyms roznily... > efektywnie a i tak żeby przeżyć dorabiamy jak lekarze gdzie się da > i nie mamy ani wakacji ani wolnych popołudni. Dobrze, a ile zarabiacie z tymi nadgodzinami? Oj, juz duzo wiecej

Re: Mały apel do rowerzystów.

ma prawo popatrzyć w przeciwn > a stronę i dalej jechać. O ile ma jeszcze miejsce do wyhamowania... pół metra, to z prędkości pieszego chyba miałby drogę hamowania. > WC chciałby aby jechali jeszcze wolniej ( najlepiej z prędkością pieszego) a gdzie pisze, że z prędkością pieszego

Re: A ja mam pomysla!!!

. Ale Yale... zwieksza szanse ;) > ile % ludzi zostaje dyrektorami? No, kilka % najlepszych ;) A ile % ludzi zostaje milionerami po zalozeniu swojej firmy? > jeżeli 20 lat siedzi w zawodzie i w tym czasie nie rozkręcił > własnego biznesu to tak.. Jesli po 20 latach sie czegos

Re: No skoro ci nie odpowiada kierownik projektu.

symbioza nie wyjdzie ;) > jak zwykle chcesz komuś napuchać kieszenie kabzą. A jakbym ja w > internecie znalazł te normy bezpieczeństwa to jak znajdziesz, daj znac, zaplace ci nawet 20gr za strone, nawet w wersji elektronicznej ;) Wiesz, ilu juz ich szukalo? ;) > i je spełnił? To

Re: Biezcie gtowke...

, takich jak miłość, nienawiść, pieniądze na koncie ;) Ja nad swoimi mam kontrolę - zawsze wiem mniej więcej, ile mam, zawsze mogę sprawdzić jak nie wiem. I nie muszę spędzać ileś czasu na liczenie, ile mam banknotów 10PLN, ile 20PLN, ile 50-ek,itp., potem to mnozyc, dodawac (a dodam, że po pewnym

Re: Gorzowowi potrzebna jest politechnika

> która tylko pobiera pensje i przeżera do 1-go. Zeby sie miasto rozroslo, nie wazne, ile ludzie zarabiaja - liczy sie ilu ich jest. Czy widziales kiedys, zeby na mapie pokazano: u nas w miescie jest 100 mld zlotych, a w Zielonej tylko 10 mln? Nie, na mapie jest 120 tys ludzi, albo 10 tys ludzi, a