wyszukiwanie zaawansowane
13 wyników w czasie 317 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

cele wesela

1. zapoznać obie rodziny - służy temu nie usadzanie babci Ani z wujkiem Stefanem, którzy znają się jak łyse konie ---> ale ile z tego powodu byłoby protestów, obraz, itp.! 2. wyposażyć Młodych na wspólne życie - przecież powinni zamieszkać osobno i być w stanie godnie żyć; jak mają

Re: opiszcie swoj obiad weselny bo to świetny pom

Bedziemy miec obiad weselny dla najblizszej rodziny, ok. 20 osob, w restauracji w pieknym parku. O ile pogoda dopisze ( ślub 24 sierpnia)imprezka odbedzie sie na tarasie. W Kosciele zaczynamy o 17.30 i spacerkiem (Kosciol obok parku)do restauracji. Powitanie szampanem, obiad 4 daniowy ( 3

Re: fotografia ślubna - kilka zapytań

. Teraz przy takich inwestycjach w sam sprzęt fotograficzny przy wspomnianych kosztach jak można robić zdjęcia za 650zł przy teoretycznym zysku ok. 200- 300zł? To ile trzeba zrobić slubów aby zwrócił się tylko sprzęt?Mi wyszło że ok. 80 do 100 ślubów. A w sezonie jest ok. 20-30 sobót więc taki sprzęt

Zdjęcia:

Re: skąd bierzecie pieniądze na ślub i wesele?

praktycznym cięciem kosztów. A odpowiadając na Twoje pytanie, za ślub płaciliśmy z własnych pieniędzy, chociaż jakby prześledzić skąd one się wzięły, pewnie wyszłoby że częściowo były to prezenty od rodziny w latach poprzednich, jakieś lokaty założone przez rodziców bez naszego wkładu itp.. O ile

Re: tak, właśnie :)

"motywy orientalne" i "japońskie") i dywagacje "ma byc tak (o ile się nie zmieni) ..." , zamiast " jest tak ...." podczas raczej w tym momencie powinno się szlifować szczegóły i dopieszczać detale a nie wywaracać różne rzeczy do góry nogami i nie miec nawet bazy, podstawy. Jest takie fajne

Re: Zia86 wychodzi za mąż 9

wydawanie kolejnych 20 tys. gdy ma się już suknię i to śliczną a do tego bardzo elegancką (mówię o Zijowej "weselnej"), to jest rozrzucanie kasy. Chyba, że jest się córką człowieka z listy 100 najbogatszych tygodnika Wprost. Oczywiście sprawą Zii jest, ile pieniedzy przepuści na "spełnianie marzeń", ale

do k.l2

k.l2 napisał(a): > Bystra, zanim napiszę ,że się z Tobą zgadzam zapytam czy się jednak nie > zagalopowałaś... O ile masz rację wg mnie z "psuciem wizeruku Kościoła, przez > "niepraktykujących katolików" " , o tyle nie rozumiem, czemu chciałabyś ,żeby > tacy ludzie nie

Re: Jaki koszt fotografa ??

... profesjonalista wyciaga z torby drugi aparat i robi zdjecia dalej - amator - amator ma przerazenie w oczach... albo - ile czasu obrabia zdjecia fotograf - profesjonalista - powyzej 20 godzin - podczas robienia zdjec wykorzystuje format RAW -czyli zapewnia bb wysoka jakosc zdjec, lecz wymaga to uzycia

Re: kredyt na wesele to nic złego!! zrozumcie to!

, basen, ciuchy na co ja wydaje bardzo malo, tylko ze to idzie mniej wiecej tak: tu kremik za 30zl, tu ciuszek za 70zl, a tu super kurtka za 200zl wiesz ile to sie uzbiera w pare lat? ja za to mam slub. proste porownanie. poza tym taa, nie wyjade na wycieczke, bede siedziec non stop w domu, nawet

Dziewczyny!!!

Wy się cieszcie, że złapałyście Pana Boga za nogi, czyli zdrowo myślących facetów. Normalny facet najpierw myśli o osiągnięciu pewnego pułapu finansowego, a dopiero potem o założeniu rodziny itp. Nie stawiajmy wozu przed końmi. Wyobraźmy sobie trzy scenariusze. 1. Facet nr 1 kończy w wieku