wyszukiwanie zaawansowane
22 wyników w czasie 518 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Na bramce sprawdzą Twoją prędkość

Nie przepłaciłem za samochód, mam średniej klasy genialne japońskie auto (mazda 3, 2,0 diesel 143 konie), a swoim polo możesz zajechać - na złomowisko hahahahaha Właśnie przez takich imbecylów jak Ty są te wypadki. Dać dłoń, to będzie chciał całą rękę. Ja nie przekraczam 180, a prędkość mam zawsze

Re: Aston Martin to też Opel

@c20ne: O Boże ile Ty dziecko masz lat? Porównujesz cepie Golfa i Passata do Calibry, jakby były z tej samej klasy. Porównaj może Kadetta i Vectre do Golfa i Passata? Calibre to porównaj dziecko kochane do VW Corrado, OK? A ta Calibra El Pi Dżi to chyba twoje największe marzenie... A co do

Re: Elektryczny i-MIEV w Polsce

wynalazek czyli mamy ~90 tys. Przejechanie tym 100 km bedzie kosztowac 5zl/100 km, super, ale różnica 15 zl podzielona na 90 tys da nam ... no wlasnie ... 600tys km, tyle trzeba przejechac, aby ta "ekologiczna" ekstrawagancja zaczela sie zwracac w kosztach. A teraz niech sobie kazdy sam odpowie ile lat to

Zdjęcia:

Re: jaki diesel za 15.000

Hałas mi nie przeszkadza, jeszcze do niedawna jeździłem 20letnim golfem 1.8 :) i potem jak się przesiadłem do służbowej nowej octawi, to nie słyszę silnika w ogóle i to jest aż dziwne... a ten model mazdy mi się podoba, bo ma baaardzo przestronne wnętrze i chyba każdy samochód z tej samej klasy

Re: Skoda Superb - test wideo

, a wielu klientom nie będzie przeszkadzać wizerunek Skody czy jej pozycja w koncernie VW, podobnie jak to, że ten sam silnik w Passacie CC ma 300 koni. Oni zadowolą się wersją 1.8 TSI albo 2.0 TDI, przepastnym wnętrzem i bagażnikiem oraz tym, że pod blachy czeskich aut trafiają sprawdzone podzespoły

Re: BMW 5 - Pierwsza jazda

Infinity czy Lexus maja takie wyposazenie z tego samego powodu, dla ktorych plazmy LG czy samsunga maja wiecej bajerow niz Kuro. Po prostu nie ten prestiz. O ile Lexus moze juz sie powoli dobija, o tyle Infinity to jest w klasie premuium totalny nuworysz. A kolega z 20tys to chyba raczyl zartowac

Re: Dacia Sandero Stepway 1,5dCI

I masz rację z wyborem. Ja używam swojego auta jako narzędzia i jak słyszę ile to koni teraz trzeba mieć na polskich drogach to ręce opadają. To nie koni trzeba, a umiejętności. Moje auto ma 58 zagazowanych koni na gaźniku i bynajmniej nie wlokę się 20km za tirami. Nie mam problemu z

Re: Paryż 2010 | Cztery cylindry w S-klasie

silników, projektowania długości życia wyrobu to osobny temat i z downsizingiem ma niewiele wspólnego. W VW silnik diesla urósł nawet o 0.1 a na żywotności stracił ponad dwukrotnie pomijając ile mocy można było wyciągnąć bezpiecznie z 1.9 a ile z tego ich 2.0! Porozmawiajcie z ludźmi z branży. Powiedzą wam

Re: Volkswagen Touran 2.0 TDI | Pierwsza jazda

nowocześniejszemu projektowi wnętrza, co też poprawia ilość miejsca w środku. Więc nie pisz mi tu jaki to Touran jest niesamowity, tak naprawdę to jedynym VW który może konkurować z C4 pod względem przestronności jest wyższy o klasę Sharan. Co do ceny: ja nie zgaduję tylko wiem (wiem ile zapłaciłem, i jakie

Nowe Bravo. (początek wątku)

rozdzielczej - zegary (oooo... wskazówki pionowo w dół) - dyskretne spoilerki (gładzenie) - felgi (oooooo - 17ki...) - a pokaż silnik (oooooooo...) - (wg mnie widać tam przeciętny, czarny plastik z napisem 2.0 Multijet, kawałek turbiny Garett i nic ponadto) - a ile koni, a ile maksymalnie idzie, itd. itp

1 2 3