wyszukiwanie zaawansowane
5 wyników w czasie 221 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: W dupach się już poprzewracało!!!

Wkurwia mnie właśnie "mlaskanie" na zarobek rzędu 100tyś./miesiąc w kraju w którym ludzi nie stać na wykupienie leków itp.. rozumiem "rozgoryczenie" tego Pana super/hiper menagera z powodu pensji wyższych w konkurencyjnych firmach ale chyba zalatuje to lekką przesadą. Zdaję sobie sprawę z tego ile

Re: OT Czy wszystko schodzi na psy?

do rowerow... (taak, widzialem Twoje wynurzenia o > termodynamice na innym forum) ramy, czy tez spienianie oleju w > widelcu, ew. odkrecanie nypli przy szprychach :) No popatrz... a ja sobie nie przypominam.. Mierzyles kiedys ile faktycznie wynosi obwod kola np. w goralu 26X2.1 i

Re: OT Czy wszystko schodzi na psy?

kable, maniak TV kupuje kabel HDMI za 100 zl zamiast za 20, a maniak rowerow > y > uwaza, ze jak rower wazy 200g mniej to juz sie do niczego nie nadaje, a w cenie > ponizej 5000 zl to marketowiec. Maniak TV to zwykle gosc o niskim IQ :) Kazdy cokolwiek nie-zielony wie ile sensowny

Dowcip epicki :) (początek wątku)

większość umarła. - Dobrze Małgosiu a jaki z tego morał? - Nie licz pieniędzy z kurczaków zanim nie dorosną. - tak powiedzieli rodzice. - Bardzo ładnie. Następny Mareczek: - Moi rodzice mają wylęgarnie kurcząt. Kiedyś kury zniosły dużo jaj, rodzice już liczyli ile zarobią, ale z większości wykluły

Zdjęcia:

Re: To się nadaje na berbelę...

zgodził się ze mną w stu procentach i bardzo przeprosił, poprosił jednak uprzejmie żebym zapłacił, bo w przeciwnym przypadku będzie musiał wyłożyć to z własnej kieszeni. Wziąwszy pod uwagę, że kara wynosiła z grubsza tyle, ile zaoszczędziłem jadąc nienależnie na bilecie ulgowym w stronę przeciwną