wyszukiwanie zaawansowane
6 wyników w czasie 286 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: dokladnie o to chodzi

Albo wzrost wynagrodzeń o 50% - pobożne życzenia. Wystarczy spojrzeć na ruchy na PLN lub na WIG20 żeby dojśc do wniosku że PL to dojna krowa dla państw rozwiniętych. Ile instytucji bankowych działających w Polsce ma kapitał polski a ile zagraniczny?? Ile firm deweloperskich działających w

Re: i bardzo dobrze

A mnie wkurza traktowanie tak samo: -mnie, który w ciągu dwóch lat posiadania prawa jazdy zrobił 20 tys. km po całym kraju w każdych warunkach bez żadnej szkody, mandatu i punktu karnego, jeździ spokojnie, bo liczy się dla niego dojechanie do celu odległego o kilkaset km i ile auto po drodze spali

Re: Ile trzeba odkładać, żeby zapewnić dziecku do

nieprzypadkowa) - 1000pln/ msc na urlop (narty + wyjazd dla 4-osobowej rodziny - tys/msc to bardzo ostrożne wyliczenie) - 1000 pln/msc amortyzacja dwóch samochodów (wyższa klasa średnia - a co?!) -1000 pln/msc na różne różności -zawsze coś wyskoczy! - 1000 pln/ msc na emeryturę (czytałem w gazecie że każdy

Zdjęcia:

Re: Jednym słowem, popełniono przestępstwo

pokaz mi choc jedno gospodarstwo domowe ktore z dlugu wyszlo zadluzajac sie jeszcze bardziej, bo to juz z sama logika i zdrowym rozsadkiem jest sprzeczne nie wim ile masz lat ale nie myslisz jak dorosly czlowiek bo nawet dziecko w 4 klasie zrozumialby ze nie da sie zlikwidowac dlugu zadluzajac

biedny mlody liberal i cynik

). > Interesujace. Bo poziom życia średnio wzrasta. Może rozejrzyj się wokół siebie. > Zobacz ile jest samochodów, domów itp... Moze tak to widzisz w Polsce, moje obserwacje pochodza z Niemiec i USA. Tam liczebnosc klasy sredniej maleje. Ostatnio liwkidowalam mieszkanie starszej osoby, ktory pedantycznie

Fedak ma racje,dzieci sa gwarantem istnienia

systemu ubezpieczen a nie OFE.OFE to super przekret dla kilku znajomych krolika,ludzie,ktorzy dzis roja sobie rozowe wizje ile to dostana z OFE beda mieli od nich na chleb ze smalcem,chociaz smalec moze byc wtedy, za 30 lat od dzis,dla nich za duzym luksusem.Dlaczego tak pisze? Ano,prosze poczytac