wyszukiwanie zaawansowane
12 wyników w czasie 262 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Pomocy!!! (początek wątku)

Słuchajcie!! Mój syn w III klasie dostał zadanie z matematyki: PARA KONI W CIĄGU 1 GODZINY PRZEBIEGŁA 20 KM. ILE KILOMETRÓW PRZEBIEGŁ W CIĄGU GODZINY 1 KOŃ? Teraz tak, to logiczne, że też 20 km. Tylko, że on ma na to napisać jakieś działanie matematyczne, a za ch o lerę nie wiemy, jakie

Re: tragiczny wypadek w Bienkowce.

wam jeździł 40 km na 4 czy 5 biegu na godzinę bo silniki by tego nie zniosły. Po coś są te konie mechaniczne, a skoro ktoś zdał prawko i posiada auto to sam wie na ile może sobie pozwolić kierując... Szkoda chłopaka, ale nie róbcie z siebie nagle najostrożniejszych i niezawodnych! Ile u nas jest na

Re: TUNING w CCH

hehehe jestescie żałośni SERYJNE fury i wy sie nazywacie tuningowcy. Nie przyjechalem bo to mial byc rzekomo zlot Tuningowanych fur. ja mam seryjna alfe i nie obchodzi mnie ile ten lanos ma mocy koni itp. I co z tego ze by mnie ewentualnie wyprzedzil objechal czy tam mial lepsze

Zdjęcia:

Re: Starostwo likwiduje LO w Grubnie

praktycznych. Z tym się zgodzę, bo po co im jeszcze LO. Jednak jeśli w Grubnie po selekcji w trzeciej klasie zostaje 20 osób to się nie dziwię,że mają dobrą zdawalność. W końcu najsłabsi odpadli. Na Dominikańskiej z kolei jest kilka klas, dlatego było by niemożliwością, żeby 100% osób zdało i to z

Miłych wakacji dla uczniów i nauczycieli!!! (początek wątku)

przeżyć, lata bez komarów oraz chęci na nowy, lepszy, rok szkolny 2007/2008. Zaczynamy 3 września, kończymy 20 czerwca. Uczniowie i nauczyciele - odpocznijmy ile się da.

Re: PRESTO

faktycznie jest nowy cennik i to tak bardzo powalony, czy moze kierowcy nie chcialo sie jechac i postawil cene zaporowa, a moze chcial jechac, ale nie za marne grosze - po prostu powiedzial ile chce napiwku? Ciekawe jak jest naprawde...chetnie bym sie dowiedzial od "szefa", czy faktycznie tak bardzo chce

Re: Nauczyciele!!

fizycznie więcej godzin mieć nie może. Mój znajomy ma ich 27 - max ile może dostać według rozporządzenia. Jedna w jego szkole dyrekcja rozlicza co do minuty z czasu poświęconemu pracy dydaktyzno-wychowawczej. W praktyce wygląda to tak, że sprawdziany itd sprawdza się tam w szkole, siedząc od 8 do 16

do "apela" "apelu?" i do "do grona"

stroną decydującą w sprawach związanych z oświatą i jedynie w takim kontekście użyłem ich powyżej. 4. Ortografia nie jest ważna, o ile informacja przekazana jest z sukcesem. Zrozumiałem z Pańskiej wypowiedzi, że pragnie zapewnić Pan swoim dzieciom godziwy byt i dobre wykształcenie. To przecudnie

Re: Ile kosztuje ubiór kompletny drużyny piłkarsk

- ok 5000 zl,oplaty transferow do innych klubow ok 10000zl,obsluga zawodow w Chelmnie w 15 meczach mistrzowskich 2006 -4-5 0sob po 20 zl od meczu-ok 1500 zl,siegnijmy dalej koszty rozne,tj.koszty zwiazane z ubezpieczeniem zawodnikow,pomoca w kontuzjach (na ile stac)ok-1500 zl rocznie .NIe

Re: 3 liga koszykówki w chełmnie - dobry pomysł?

dyscyplina u nas, ile ludzi przychodzi na ligę, a jak mogłaby wzrosnąć gdyby była to 3 liga. Odpowiedź jest chyba jasna. Trzecia sprawa to osoba trenera. Kim jest ta osoba nie chce pisać na forum, ale dla każdego zorientowanego w temacie to jasne. Jest to druga postać po Wojciechu Rosińskim, która ma