wyszukiwanie zaawansowane
31 wyników w czasie 372 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: To może coś o bieżących cenach w Egipcie ???

myślę,że to dobry temat dla tych co po raz pierwszy-rzeczywiście mniej więcej dobrze wiedzieć za ile mozna coś kupić,no bo różnice mogą być ogromne:).Zwłaszcza jak się przyznasz że pierwszy raz-a niby takie niewinne pytanko,prawda?.A ile im wnosi! Gdy mówiłam,że ja już wszystko mam,już kupiłam

05.09.2006 Wtorek

Schodzimy na ląd. Każdy ma przydzieloną dorożkę/karetę…Prujemy przez miasto Dorożkarze wyprzedzają się, popędzając konie. Biedne zwierzęta, takie wychudzone, niektóre z nich mają rany na ciele… A dorożkarz, mimo że ma zapłacone za przejażdżkę próbuje nas naciągnąć na bakszysz

Ceny biletów i przejazdów

, że jeśliby wyrysowało się koło na Zach. Brzegu, to wszystkie zabytki, które warto obejrzeć (a jest ich jak widzicie sporo) znajdą się w średnicy ok. 3,5 km. Można wypożyczyć rower, osiołka lub konia. Ale zapomnieliśmy prawa jazdy na te zwierzaki ;o

Zdjęcia:

Re: Na które wycieczki warto zabrac dzieci w lipc

małych w hotelach. Najnowszy i duży jest w Hadabie www.pickalbatros.com/aqua.htm, niedaleko delfinarium, wstęp kosztuje ok. 35$ dorosły, 20$ dziecko, drogo ale warto (o ile dobrze pamiętam to lunch jest w cenie). Drugi

Re: Wlasnie wrocilam, chetnie pomoge

Cairo Tower- Piramidy (ok 20-25 km) 20 funtow. Tylko wazne jak diabli, ustalaj trase i cene zanim wsiadziesz! Targuj ile sie da! Zdarzylo nam sie dwa razy ze kierowca nie chcial zejsc juz z ceny ale dla nas bylo wciaz za duzo, wiec pytalismy nastepnego i za te sama trase chcial np polowe ceny co

Byle nie w Egipcie

lada problemy. Kolejną sprawą jest film do takiego aparatu. Musi to być bardzo czuły film. A kupując jednorazówkę nie masz pewności co w środku siedzi. No i w Egipcie na pewno nie dowiesz się ile czasu aparat spędził na półce, a przecież tam są dość duże upały, więc o trafienie na bezwartościowy

Re: Kair Taxówka

A poczytajcie sobie o tej przygodzie, a co ! :) Wysiadamy na Midan Giza. To naziemna stacja kolejki. Wydostajemy się na zatłoczony plac, gdzie niemal na każdym skrawku chodnika i ulicy kwitnie handel każdym rodzajem towaru. Łapiemy taksówkę i pełnym przekonania tonem pytam, za ile

Re: Takie tam pierdoły.........

pytanie ile mu się należy taksówkarz odpowiada , tak ja się umówiliśmy czyli 20LE . W porządku facet ,nie cwaniakował ,nie cudował, dokładam mu 5 i cukierki dla dzieci, bo wiózł wcześniej szkraba, a ma ich szóstkę ;) Szwendam się po mieście i postanawiam jutro uciekać, denerwuje mnie to miasto

Re: Takie tam pierdoły.........

Policeman poznaje mnie , na jego polecenie otwierają okienko sprzedają mi bilet za całe 7 le do Luksoru (jak szaleć to szaleć, a co na 2 klasę się wykosztowałem ;) ) , bo jednak stwierdzam ,ze po nocy nie będzie mi się chciało łazić ,a wyjdzie na jedno jak dojadę rano do Asuanu. Wszystko się

Re: Nefretete z Eximem - proszę o opinie.

> Gdybyś mogła mi napisać ile gwiazdek wybrałaś? - ja wzięłam 5 ze względu na > pobyt w Sharm. Wybrałam opcję 4gwiazdkową. Było ok w Hurghadzie, w Sharmie już trochę mniej. Ale to oczywiście zależy od tego, gdzie cię wrzucą. Nas ulokowano w Royal Paradise, 5* - w Hilton Resort. I

Re: CAIRO STORY

ile pojedziemy do Gizy. 20 LE słyszę w odpowiedzi, więc wybucham śmiechem. 5 LE to maksimum, mówię, ale taksówkarz nie daje za wygraną. Staje na 10, choć wiem, że to za dużo. Ale czy kłócenie się o 3 zł ma naprawdę sens ? Mkniemy zatem przez zatłoczone ulice Gizy i właśnie teraz zaczynam sobie

1 2 3 4